Dva body Jágra Omsku k bodům nepomohly

0
Fantastický Priskeho trojzubec, nové Bazaly, nastoupí Preciado do derby?
Nahlédněte do kabiny Třince: kdo sbírá auta a kdo by mohl být ekonom. Kacetl je...

Hokejový útočník Jaromír Jágr přerušil v KHL šestizápasovou sérii bez bodu, jeho gól a asistence však Omsku k bodovému zisku nepomohly. Osmatřicetiletá česká hvězda sice po přihrávce obránce Martina Škouly poslala v 31. minutě Avangard do vedení 3:2, hostující Ufa však o pět minut později vyrovnala a ve třetí třetině otočila na konečných 4:3.

Jágr bodoval naposledy 19. září právě v utkání s Ufou, které tehdy rozhodl proměněným nájezdem Roman Červenka.

Bývalý centr Slavie si připsal dnes jednu asistenci, když společně s Jágrem připravil v úvodní třetině gól Dmitriji Sjominovi. S šesti góly a stejným počtem asistencí je Červenka nejproduktivnějším hráčem Omsku.