Hertle, dívej se! Obránce Třince předvedl slavnou kličku z NHL | iSport.cz
22. srpna 2014 • 12:23

Hertle, dívej se! Obránce Třince předvedl slavnou kličku z NHL

Autor: spo
Vstoupit do diskuse
0
Obránce Třince Marek Trončinský napodobil Tomáše Hertla a v Champions league předvedl parádní kličku
TOP VIDEA
SESTŘIH: Barcelona - Bayern 2:8. Brutální debakl! Německý tým je v semifinále
Nejlepší přestupová období historie: Kdy se nejvíc zaskvěly Barca nebo AC Milán?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Do metráku chybí Marku Trončinskému jen čtyři kilogramy, na ledě ale robustní postava třineckého beka nijak nelimituje. V zápase nově zrozené Champions Hockey League ukázal šikovné ruce a po vzoru Tomáše Hertla pokořil brankáře Bernu zakončením mezi nohama.Hokejisté Třince si poradili na svém ledě se švýcarským Bernem, který vede Guy Boucher, kouč se zkušenostmi z NHL, až nečekaně snadno. Domácí vyhráli 7:0, když na ledě excelovala zejména Polanského formace.

Už ve 21. minutě třinečtí fanoušci slavili třetí gól a tušili, že smutní domů nepůjdou. Hráči Bernu byli naprosto bezradní a neudělali švýcarské lize příliš velkou reklamu.

Nejhezčím okamžikem zápasu byl čtvrtý gól obránce Marka Trončinského, který napodobil Tomáše Hertla (či Marka Malíka) a zakončil s hokejkou mezi nohama. Geniální zakončení navíc bek se zkušenostmi z KHL předvedl ve vlastním oslabení.

VIDEO: Podívejte se na Trončinského parádu


"Chtěli jsme dnes vyhrát, očekávali jsme hodně diváků, kterým jsme chtěli dokázat, že dokážeme obstát proti nejlepším evropským celkům," pochvaloval si úspěšnou premiéru v nové aréně kouč Václav Varaďa.

VIDEO: Podívejte se jak Hertl vykoupal Birona


VIDEO: Podobným trikem zazářil i Marek Malík

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud