Malkin vynechá po tvrdém nárazu do hlavy další tři zápasy | iSport.cz
25. února 2013 • 11:01

Malkin vynechá po tvrdém nárazu do hlavy další tři zápasy

Autor: ČTK
Malkin se po střetu s Gudbransonem a nárazu do mantinelu zvedal jen pomalu.
TOP VIDEA
Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji Šilhavý: Hrozila devalvace Anglie. Sestavy ale nelituji
Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes? Dvě minuty od LM. Ulich prozradil, o kolik milionů přišel. Co ho živí dnes?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ruský hokejový útočník Pittsburghu Jevgenij Malkin utrpěl otřes mozku a krátkodobou ztrátu paměti. Nejužitečnější hráč minulé sezony NHL bude po tvrdém nárazu hlavou do mantinelu muset vynechat nejméně příští tři zápasy svého týmu s Floridou, Carolinou a Montrealem.Vítěz kanadského bodování minulého ročníku Malkin se zranil ve třetí třetině pátečního duelu s Floridou. Po kolizi s obráncem Panthers Erikem Gudbransonem spadl na záda a tvrdě narazil do mantinelu za brankou. Po krátkém ošetření přímo na ploše se dokázal postavit na nohy a odjel do šaten.

"Po nárazu trpěl krátkodobou ztrátou paměti a byl diagnostikován otřes mozku. Jiné symptomy neměl. Teď už se cítí lépe a paměť se mu vrací," řekl pro klubový web trenér Pittsburghu Dan Bylsma. Současně vyloučil, že by ruský kanonýr trpěl bolestmi hlavy či dezorientací, jak spekulovala zámořská média.

Malkin přišel už o nedělní duel s Tampou Bay. Pittsburgh velkou část uplynulých dvou sezon postrádal kvůli otřesu mozku další hvězdu Sidneyho Crosbyho.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud