1. června 2018 • 14:16

Další žlutá předpověď. Simpsonovi před lety našli Stanley Cup ve Vegas

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým FAKTA MS: Anglie výhrou přepisovala rekordy. Bulvár drsně odsoudil polský tým
Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta Kanonáda Slavie! Podívejte se na všech 9 gólů, trefil se i debutant Baluta
VŠECHNA VIDEA ZDE

Není to tak dávno, co internetem kolovala scéna ze seriálu Simpsonovi, kde před lety autoři v legraci ukázali Donalda Trumpa jako prezidenta Spojených států. Netrvalo dlouho a "předpověď" se vyplnila a teď se ukazuje další. V roce 1998 totiž tvůrci seriálu umístili Stanley Cup do hotelového pokoje v Las Vegas a po dvaceti letech o trofej tehdy dávno neexistující klub skutečně hraje. „Byl to jen fór," vzpomíná jeden z tvůrců Mike Scully.Jak se něco takového jako Stanley Cup v hotelovém pokoji v Las Vegas vlastně objeví? Desátý díl desáté série ukazuje populárního Simpsonovic souseda Neda Flanderse jako nudného patrona, který si nedokáže užívat života. Ten krátce na to svěří do rukou Homera Simpsona, jenž se rozhodne milujícího manžela a otce a vášnivého křesťana naučit se odvázat.

Poté, co se dvojice ocitne v Las Vegas a Flanders si objedná lahev vína, se oba proberou ráno, oblečení ve vířivce v luxusním apartmánu. A přesně v tu chvíli se na scéně objeví také Stanley Cup.

„Přemýšleli jsme tehdy zkrátka jen nad vtipnými věcmi, které bychom mohli do toho pokoje dát. Aby prostě bylo poznat, že jejich večer byl vážně divoký. Myslím, že tam byl například tygr, ukradené golfové autíčko a právě Stanley Cup," vzpomíná Scully.

Obsadit do role jedné z propriet trofej pro šampiona NHL nebyla náhoda, Scully je totiž velkým hokejovým fanouškem. „Takže zmínku o něm se snažím nacpat kam to jen jde," vysvětlil v rozhovoru pro NHL.com.

Scullyho oblíbeným týmem jsou Los Angeles Kings, právě ty současný finalista z Vegas zvládl vyřídit v prvním kole v poměru 4:0 na zápasy. Z toho nadšený skutečně nebyl, sportovně ale výkony ligového nováčka uznává. „Celý rok jsem jim fandil. Jasně, byl jsem naštvaný, když vyřadili Kings, ale kdykoliv jsem je letos viděl, byli neskutečně zábavní," vybavil si.

Obratem ještě sdělil, co má na Stanley Cupu tak rád a co trofeji dokonce neskrývaně závidí. „Je to jediná trofej, která cestuje, můžete ji vidět jezdit prakticky po celém světě. Stanley Cup žije nádherný život a jezdí po lepších dovolených, než já," dodal.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze