Další žlutá předpověď. Simpsonovi před lety našli Stanley Cup ve Vegas | iSport.cz
1. června 2018 • 14:16

Další žlutá předpověď. Simpsonovi před lety našli Stanley Cup ve Vegas

Autor: mto
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
TOP góly 26. kola: Jánošovo dělo nebo Hložkova šibenice
Karviná - Sparta: Dočkalův první gól po návratu na Letnou! Zvyšuje na 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Není to tak dávno, co internetem kolovala scéna ze seriálu Simpsonovi, kde před lety autoři v legraci ukázali Donalda Trumpa jako prezidenta Spojených států. Netrvalo dlouho a "předpověď" se vyplnila a teď se ukazuje další. V roce 1998 totiž tvůrci seriálu umístili Stanley Cup do hotelového pokoje v Las Vegas a po dvaceti letech o trofej tehdy dávno neexistující klub skutečně hraje. „Byl to jen fór," vzpomíná jeden z tvůrců Mike Scully.Jak se něco takového jako Stanley Cup v hotelovém pokoji v Las Vegas vlastně objeví? Desátý díl desáté série ukazuje populárního Simpsonovic souseda Neda Flanderse jako nudného patrona, který si nedokáže užívat života. Ten krátce na to svěří do rukou Homera Simpsona, jenž se rozhodne milujícího manžela a otce a vášnivého křesťana naučit se odvázat.

Poté, co se dvojice ocitne v Las Vegas a Flanders si objedná lahev vína, se oba proberou ráno, oblečení ve vířivce v luxusním apartmánu. A přesně v tu chvíli se na scéně objeví také Stanley Cup.

„Přemýšleli jsme tehdy zkrátka jen nad vtipnými věcmi, které bychom mohli do toho pokoje dát. Aby prostě bylo poznat, že jejich večer byl vážně divoký. Myslím, že tam byl například tygr, ukradené golfové autíčko a právě Stanley Cup," vzpomíná Scully.

Obsadit do role jedné z propriet trofej pro šampiona NHL nebyla náhoda, Scully je totiž velkým hokejovým fanouškem. „Takže zmínku o něm se snažím nacpat kam to jen jde," vysvětlil v rozhovoru pro NHL.com.

Scullyho oblíbeným týmem jsou Los Angeles Kings, právě ty současný finalista z Vegas zvládl vyřídit v prvním kole v poměru 4:0 na zápasy. Z toho nadšený skutečně nebyl, sportovně ale výkony ligového nováčka uznává. „Celý rok jsem jim fandil. Jasně, byl jsem naštvaný, když vyřadili Kings, ale kdykoliv jsem je letos viděl, byli neskutečně zábavní," vybavil si.

Obratem ještě sdělil, co má na Stanley Cupu tak rád a co trofeji dokonce neskrývaně závidí. „Je to jediná trofej, která cestuje, můžete ji vidět jezdit prakticky po celém světě. Stanley Cup žije nádherný život a jezdí po lepších dovolených, než já," dodal.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud