Francouz po střetu se soupeřem netrénuje, důvodem je zranění hlavy | iSport.cz
14. listopadu 2019 • 20:50

Francouz po střetu se soupeřem netrénuje, důvodem je zranění hlavy

Autor: ČTK, iSport.cz
TOP VIDEA
iSport podcast: Zahrála Sparta proti Boleslavi nejlépe pod Jílkem? A je závislá na Kangovi? iSport podcast: Zahrála Sparta proti Boleslavi nejlépe pod Jílkem? A je závislá na Kangovi?
Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku? Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Brankář hokejistů Colorada Pavel Francouz kvůli zranění z úterního zápasu NHL s Winnipegem netrénuje. Český gólman musel odstoupit už po 31 sekundách hry po kolizi se soupeřem a na dnešním tréninku před utkáním v Edmontonu chyběl. Podle informací webu ColoradoHockeyNow.com je důvodem zranění hlavy, vedení klubu ale zatím jeho stav ani předpokládanou délku absence oficiálně nekomentovalo.Francouze v duelu s Winnipegem vystřídal Adam Werner a oslavil vítězný debut v NHL. Do branky se zřejmě postaví i v Edmontonu, vedení Avalanche jako náhradníka povolalo z farmy dalšího záložního gólmana Antoinea Bibeaua.

Do tréninku už se zapojila brankářská jednička Philipp Grubauer. Německý gólman vynechal tři zápasy kvůli zranění v dolní polovině těla.

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud