1. února 2021 • 14:15

Zacha minul prázdnou branku, v tunelu pak vztekle rozmlátil hokejku

Autor: mas
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Sněholiga: Slavia na D1, Priskeho rozzuřil Karabec, hrálo by se v Edenu a na Letné?
Nový trenér má být do ledna: Už jednáme s kandidáty, říká Fousek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Pavel Zacha v posledních zápasech nabírá dobrou formu. V duelu v Buffalu to mohl potvrdit gólem, jenže v obrovské šanci za stavu 2:0 pro New Jersey minul prázdnou branku. Pak si pořádně vybil vztek na vlastní hokejce, kterou v tunelu k šatnám rozmlátil. Zaváhání nakonec Sabres potrestali vyrovnáním, nicméně mrzet ho to nemuselo. Devils strhnuli vedení zpět na svoji stranu a český hráč dokonce pomohl v závěru asistencí na gól do prázdné stvrdit vítězství.Pavlu Zachovi se po bodovém půstu v úvodu sezony přitom začalo v posledních zápasech dařit. V prvních čtyřech utkáních sezony strádal, nezapsal ani bod, ale v dalších pěti (včetně včerejšího) má bilanci dvou gólů a dvou asistencí. V posledním klání z toho mohla být dokonce bilance 1+1, ale velkou gólovku rodák z Brna zahodil.

Celá akce byla povedená. Zacha zachoval chladnou hlavu a posouval puk rozjetému spoluhráči. Janne Kuokkanen to vymyslel geniálně, všichni včetně brankáře Cartera Huttona si mysleli, že bude střílet. Finský útočník však ránu pouze naznačil a puk vrátil puk. Jenže Zacha byl možná také překvapen a úplně odkrytou bránu v situaci, kde by se desetkrát z deseti pokusů nemýlil, minul.

Po vystřídání naštvaně vyrazil do tunelu vedoucího k šatnám a vzteky rozmlátil hokejku. Mezitím, co si 23letý útočník vybíjel frustraci, se na ledě odehrála další nepříjemnost. Domácí Buffalo snížilo stav zápasu na 1:2 a následně dokonce srovnalo. Nejprve na 2:2, později i na 3:3.

Z výhry se však přeci jen radovalo New Jersey, devět minut před koncem překlopil vedení na jeho stranu druhým gólem v zápase Michael McLeod. Zachu nakonec mohlo tedy uchlácholit alespoň vítězství plus asistence v závěru, když přiťukl puk ještě ve vlastním pásmu Milesi Woodovi. Ten rovněž přidal druhý zásah v zápase a českému parťákovi parádním pokusem přes celé kluziště ukázal, jak se prázdná branka trefuje.

New Jersey Devils Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud