Autor: zej
3
PRVNÍ DOJEM: Že Třinec nemá nohy? Omyl. Pardubice tíhu neunesly
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen

Loni byla nejvěrnější fanynkou při cestě za zlatem. A i teď už byla v dějišti šampionátu! Zápas s Finy na vlastní oči sledovala i Inna Puhajková, přítelkyně Jaromíra Jágra, největší české hvězdy, která svým gólem zařídila vítězství 2:1.

„Líbí se mi tu, připadá mi, že je tu o něco víc českých fanoušků než loni v Německu,“ řekla nejznámější česká hokejová příznivkyně po první třetině utkání s Finy. Původně měla dorazit už na bitvu s Dány, ale na poslední chvíli změnila plány.

Do Bratislavy přijela až pár minut před utkáním, takže se ještě neměla možnost vidět se svým milým. A ani se moc dlouho nezdrží.

„Jsem tu jen na otočku, ale po víkendu přijedu znovu a už bych tu měla zůstat,“ uvedla sympatická fanynka Puhajková, která pochopitelně bude držet palce českému mužstvu, aby to opět dotáhnul ke zlatým medailím jako loni.

V hledišti znovu jistě bude všechny zápasy intenzivně prožívat. Snad z toho i tentokrát bude mistrovský triumf!

Inna Puhájková se mohla těšit z dobrého výkonu českého týmu i svého milého Jaromíra Jágra

3

Mistrovství světa v hokeji ONLINE

Program Nominace Vstupenky Sestřihy z MS Výsledky MS v hokeji 2023 MS hokej U20

Mistrovství světa v hokeji 2024 se vrací do Česka. Od 10. do 26. května 2024 bude hostit MS v hokeji Praha a Ostrava. Česká hokejová reprezentace odehraje všechny zápasy v Praze, ve skupině B se postupně utká s Finskem, Norskem, Švýcarskem, Dánskem, Rakouskem, Velkou Británií a Kanadou.