Fotka za 500: Finové jsou prasata. Ale růžová | iSport.cz
6. května 2011 • 17:40

Fotka za 500: Finové jsou prasata. Ale růžová

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Bartošák trénoval děti. Já v mládí málem skončil, usmíval se SE SIMONOU: Bartošák trénoval děti. Já v mládí málem skončil, usmíval se
iSport podcast NFL: Titans mají šanci Chiefs ubránit, v NFC budou dominovat 49ers iSport podcast NFL: Titans mají šanci Chiefs ubránit, v NFC budou dominovat 49ers
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fanoušci na hokejovém mistrovství světa se snaží zaujmout nejrůznějšími převleky, kostýmy, proprietami. Hlavní je pořádně pobavit sebe i všechny ostatní. A pokud se objeví v televizi či v novinách, tím líp! Parta českých fanoušků tak v Bratislavě potkala finská prasata. Pěkně růžovoučká. A Jan Jošt za tuhle fotku získává v soutěži Fanděte s iSsport.cz 500 korun. Vyhrajte i vy!Pětistovku můžete vyhrát po dobu šampionátu každý den, stačí jen poslat svou fanouškovskou fotku.

A je jedno, jestli českým hokejistům držíte palce přímo v Bratislavě, doma u televize, na náměstí nebo v oblíbené hospodě. Podmínkou je jen originalita, nezapomeňte ani na vtipné transparenty, které jste si na fandění nachystali.

Své příspěvky posílejte na mail tip@isport.cz, z došlých fotografií každý den vybereme jednu, která získá 500 Kč.

Příjemná třinecká družba s finskou fanynkou
Příjemná třinecká družba s finskou fanynkou

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourChannel One Cup 2019 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud