Autor: spo
10
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

FOTOGALERIE - Čeští fanoušci sice na mistrovství světa poprvé nebyli v absolutní většině, ale i tak nakonec bratislavskou arénu ovládli. Zasloužili se o to svým dalším famózním výkonem na šampionátu hokejoví reprezentanti, kteří porazili v osmifinále domácí Slovensko 3:2.

Na vyprodaných tribunách nadšeně fandil třeba i daviscupový reprezentant Radek Štěpánek, který oblékl dres s nápisem České komando, či manželka českého kapitána Tomáše Rolinka a přítelkyně Romana Červenky misska Veronika Machová.

Přestože slovenští fanoušci byli v převaze, ti čeští jim zdatně sekundovali, navíc jejich hlasivky mocně podpořil i úvodní gól ve slovenské síti, který v 18. minutě vsítil Marek Židlický.

Na začátku druhé třetiny sice přišlo chvilkové slovenské obrození po vyrovnávací brance, ale pak už dominovali Češi na ledě i v hledišti.

Ani snížení na 2:3 dvě a půl minuty před koncem už zakřiknutou arénu, která občas na domácí i pískala, k žádné velké bouři nevyprovokovalo.

Nejen Radek Štěpánek tak mohl na konci zpívat českou hymnu a skákat, protože je Čech.

Veronika Machová (vpravo), přítelkyně Romana Červenky v hledišti při zápase se Slováky

Podívejte se na VIDEA, jak to vypadalo v Bratislavě před zápasem:

Čeští fanoušci sledovali duel Německa s Finskem ve fanzoně a byli hodně slyšet

Jak to vypadá ve fanzoně

10

MS hokej 2024 ONLINE - Mistrovství světa v ledním hokeji

Program Vstupenky Sestřihy z MS Výsledky MS v hokeji 2023 MS hokej U20

Mistrovství světa v ledním hokeji 2024 se vrací do Česka. Od 10. do 26. května 2024 bude hostit MS v hokeji Praha a Ostrava. Česká hokejová reprezentace odehraje všechny zápasy v Praze, ve skupině B se postupně utká s Finskem, Norskem, Švýcarskem, Dánskem, Rakouskem, Velkou Británií a Kanadou.