Škoda, hlesla Vondráčková. Plekancův dres nepomohl

Autor: Blesk Pavel Skořepa
8
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Smutně přihlížely, jak se jejich partnerům i celé české reprezentaci hroutí sen o zlatých medailích. Přítelkyně a manželky hokejistů, včetně herečky a zpěvačky Lucie Vondráčkové (31), snoubenky Tomáše Plekance (28) a Inny Puhajkové, přítelkyně Jaromíra Jágra (39), při semifi nálovém boji se Švédskem (2:5) fandily z plných plic. Jenže jejich hlasivky bohužel nepomohly. Dámy, neplačte, to přebolí!

Na tribunu zaplněné Orange Areny v sektoru, kam zamířila většina partnerek českých hráčů (a také manželka tenisty Radka Štěpánka Vaidišová), usedla Vondráčková několik minut před zápasem.

Cestu na tribunu už měla zmapovanou od pondělí. „Byla jsem tu už na utkání s Německem,“ pochlubila se jen několik měsíců zasnoubená blondýnka. Se zatnutými palci sledovala výkon národního týmu a hlavně svého miláčka Plekance, kterého přijela do Bratislavy podruhé podpořit.

„Viděli jsme se. Když Tomáš potřebuje, umí si udělat čas,“ řekla s úsměvem a celá netrpělivá se těšila na zápas.

Prvních dvacet minut měla dres s Plekancovým jménem položený na klíně. Od druhé třetiny jí to nedalo a oblékla si ho.

Semifinálovému utkání se Švédskem (2:5) přihlížela i zpěvačka a přítelkyně Tomáše Plekance Lucka Vondráčková.

Ke štěstí to však nevedlo. „Bylo to velké drama. Škoda,“ hlesla, když na tabuli svítilo konečné skóre 2:5.

Teď už jí i dalším partnerkám nezbývá, než fandit dvěma zklamaným týmům v boji o bronzové medaile.

8

Mistrovství světa v hokeji ONLINE

Program Nominace Vstupenky Sestřihy z MS Výsledky MS v hokeji 2023 MS hokej U20

Mistrovství světa v hokeji 2024 se vrací do Česka. Od 10. do 26. května 2024 bude hostit MS v hokeji Praha a Ostrava. Česká hokejová reprezentace odehraje všechny zápasy v Praze, ve skupině B se postupně utká s Finskem, Norskem, Švýcarskem, Dánskem, Rakouskem, Velkou Británií a Kanadou.