Bronz se slavit nebude. Hokejisté se rozprchnou | iSport.cz
14. května 2011 • 18:34

Bronz se slavit nebude. Hokejisté se rozprchnou

Autor: ČTK
Zklamaní čeští hokejisté po semifinálové porážce se Švédy: zleva Zbyněk Michálek, Ondřej Pavelec, Petr Vampole, Petr Čáslava a Petr Průcha
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

Porážka českých hokejistů v semifinále mistrovství světa ukončila debaty o případném triumfálním společném návratu týmu z Bratislavy do Prahy.Reprezentanti odcestují ze slovenské metropole do svých domovů většinou individuálně bezprostředně po nedělním zápase o třetí místo proti Rusku.

"Sedmdesát procent hráčů má nebo bude mít v Bratislavě rodinné příslušníky nebo kamarády, takže je odvezou auty," řekl novinářům tiskový mluvčí týmu Jan Černý.

Jen někteří hokejisté odjedou společně autobusem do Prahy, neboť tam mají zaparkovaná auta. Do Bratislavy tým odletěl speciálem.

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourChannel One Cup 2019 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud