16. května 2016 • 10:28

Zámorský posledním na soupisce, Polášek a Kubalík letí z MS domů

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Hertha - Dortmund 1:1. Hosté v novém roce podruhé ztratili SESTŘIH: Hertha - Dortmund 1:1. Hosté v novém roce podruhé ztratili
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poslední místo na soupisce české hokejové reprezentace na mistrovství světa v Rusku zaplní obránce Petr Zámorský. Vedení národní týmu dalo bekovi švédského celku Örebro přednost před Adamem Poláškem, který dnes dějiště šampionátu stejně jako útočník Dominik Kubalík opustí.Třiadvacetiletý Zámorský se představí na druhém MS v kariéře. Před dvěma lety startoval v Minsku, kde český tým skončil čtvrtý. Sparťan Polášek a Kubalík z Plzně se premiérového startu na velké mezinárodní akci nedočkají.

Trenér Vladimír Vůjtek bude mít pro poslední zápas v základní skupině proti Švýcarsku a následné play off k dispozici tři brankáře, osm obránců a čtrnáct útočníků.

Po nedělní porážce s Dánskem 1:2 po samostatných nájezdech se na dnešní trénink pozmění složení třetího a čtvrtého útoku. Třetí formaci budou tvořit Lukáš Kašpar, Robert Kousal a Martin Zaťovič a čtvrtou Richard Jarůšek, Radek Faksa a Tomáš Filippi. V černém dresu pro náhradní forvardy budou Petr Koukal a Tomáš Zohorna.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze