Do Bratislavy expresem. Čeští hokejisté vyrazí na MS speciálním vlakem | iSport.cz
29. ledna 2019 • 15:55

Do Bratislavy expresem. Čeští hokejisté vyrazí na MS speciálním vlakem

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

V rámci společné spolupráce byla v úterý slavnostně za účasti hlavního trenéra reprezentace Miloše Říhy a náměstka generálního ředitele Českých drah Michala Štěpána pokřtěna lokomotiva v barvách Českého hokeje, kterou budou osazeny speciální vlaky do Bratislavy na květnový šampionát. České dráhy pro fanoušky totiž připravily unikátní spojení zpáteční jízdenky na vlak a denní vstupenky na MS 2019 v ledním hokeji. Detailní informace o těchto spojích naleznou fanoušci na www.VLAKEMNAHOKEJ.cz.„Jsem potěšena, že můžeme představit České dráhy jako oficiálního vlakového dopravce národního týmu. Z naší vzájemné spolupráce budou těžit samozřejmě taktéž fanoušci, kteří mají díky balíčkům se vstupenkami a jízdenkami možnost vyrazit vlakem na české zápasy do Bratislavy. Tyto zvlášť vybavené vlaky budou taženy lokomotivou v barvách národního týmu, věřím, že to bude pro cestující fanoušky skvělý zážitek a zajímavé zpestření jejich cesty nejen v květnu do Bratislavy, ale také třeba při cestě na juniorské mistrovství na přelomu roku,“ uvedla ke spolupráci Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing a.s.

„Jsme rádi za navázání intenzivní spolupráce s Českým hokejem, která má před sebou první výzvu v podobě podpory MS v hokeji v Bratislavě. České dráhy nabízejí komplexní odbavení zákazníků na největší hokejovou událost v roce 2019, kdy poprvé v historii nasazují do prodeje v komplexním balíčku vše, co fanoušek potřebuje. Pomyslnou třešničkou na dortu celé spolupráce je převoz reprezentace přímo do dějiště mistrovství světa,“ dodává manažer projektu Jan Cakl.

 

Lokomotiva bude v provozu od února 2019 až do ledna 2020, jelikož bude mimo jiné využita i k propagaci MS U20, které společně na přelomu roku hostí Ostrava a Třinec. Vlakovou soupravu taženou právě touto lokomotivou, jejíž design vznikal v grafickém oddělení BPA, plánuje využít v úterý 7. května k přepravě do Bratislavy i národní tým. Jedna část hráčů a realizačního týmu vyrazí v takovém případě z Prahy, další se přidá následně v Brně.

Základní informace o speciálních linkách Českých drah na MS

  • Unikátní spojení zpáteční jízdenky na vlak a denní vstupenky na MS 2019 v ledním hokeji v Bratislavě
  • Informace, prodej na www.VLAKEMNAHOKEJ.cz
  • 7 párů speciálních vlaků
  • Trasa: Praha – Pardubice – Brno – Bratislava a zpět
  • Jediná možnost nákupu vstupenek na hrací dny se zápasy ČR
  • Možnost zakoupení samostatné zpáteční jízdenky na hokejový speciál
  • Jediný vlakový spoj po ihned skončení hracího dne zpět do ČR
  • Fantastická atmosféra fanouškovského speciálu s doprovodnými aktivitami

Nedvěd po návratu ze zámoří: Hráči z NHL mají o šampionát zájem. Sledujeme Nečase
720p 360p

 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Aktuální zápasy
Články odjinud