9. listopadu 2008 • 17:19

Růžičkovi se líbila hlavně první třetina

Autor:
Vladimír Růžička
TOP VIDEA
Derby Sparta - Slavia v samostatné lize: bilance, góly, nejlepší střelci Derby Sparta - Slavia v samostatné lize: bilance, góly, nejlepší střelci
CELÝ SESTŘIH: Liberec - Brno 2:0. Výhru Severočechů zařídil střelec Pulkrab
CELÝ SESTŘIH: Liberec - Brno 2:0. Výhru Severočechů zařídil střelec Pulkrab
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér Vladimír Růžička byl dnes spokojen hlavně s výkonem svých svěřenců v první třetině. "Ta byla, si myslím, výborná. Hráli jsme dobře, byli jsme aktivní."Reprezentace na Rusy nestačila >>>

"Od druhé to bylo horší, zdálo se mi, že jsme přestali bruslit, a Rusové toho využili," řekl Růžička novinářům. "Druhá i třetí třetina byla podobná. Nějaké šance jsme měli, ale přečkali jsme i dvě tři jejich tutové," uvedl Růžička.

Hráči litovali nevyužitých přesilovek >>>

Klíčovým momentem pak byla nevyužitá česká přesilovka pět na tři. "To by se mělo proměňovat. My jsme to ale nedokázali, stejně jako více než minutu v prodloužení, kdy jsme hráli čtyři na tři," litoval staronový kouč národního týmu, jenž vyzdvihl vynikající výkon brankáře Miroslava Kopřivy.

Růžička: Šest let bez vítězství? Nevadí >>>

Na turnaji jej potěšilo, že Češi ve všech duelech bodovali a hráči se vyznačovali bojovností. "Udělali jsme moc chyb, ale to, co jsme chtěli, to hráči vcelku plnili a jsem spokojený. Musím jim za snahu poděkovat," dodal Růžička.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>
Klasická verze
Mobilní verze