Hrůzostrašný večer Nouzy: Krev a díra v hlavě | iSport.cz
30. září 2009 • 16:57

Hrůzostrašný večer Nouzy: Krev a díra v hlavě

Autor: hok
Vstoupit do diskuse
4
Tomáš Nouza musel z ledu přímo do nemocnice
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hrůzostrašný večer zažil v úterý Tomáš Nouza. Mladoboleslavský hokejový útočník putoval v polovině zápasu na vítkovickém ledě ze hřiště rovnou do nemocnice.Fotbal na Facebooku

Po souboji s obráncem Rehákem padl na mantinel a doslova si rozsekl hlavu! Nevěděl o světě! Den po zápase už ale komunikoval se spoluhráči. Video z utkání najdete zde.

„Vypadal šíleně. Byl úplně mimo. Báli jsme, že má proraženou lebku," shodli se mladoboleslavští hráči. Nouzovi parťáci měli o svého spoluhráče oprávněný strach. Krev z jeho čela jen sršela a po střetu sedmadvacetiletý útočník jen bezvládně odjel na střídačku za vehementní pomoci masérů a spoluhráčů. A hned do špitálu.

Čtěte více:
Vítkovice napravily zaváhání se Slavií, porazily Boleslav »

V ostravské nemocnici ale Nouza nezůstal, podle informací Sportu odjel z dějiště utkání s týmem. Klubový autobus však na zraněného čekal ještě dvě hodiny po zápase. Pak odcestoval šestý tým extraligové tabulky kompletní. Dopoledne den po duelu už Nouza komunikoval se spoluhráči přes mobilní telefon, přes den jej měl ale vypnutý.

„Tomáš bohužel dopadl obličejem na hranu mantinelu, to se občas stane. Tržná rána mezi očima vypadal hrozně, ale snad to nebude nic vážného," reagoval ještě po utkání Jiří Šejba, asistent mladoboleslavského kouče.

S odstupem zhruba dvaceti hodin od inkriminovaného zákroku tahle slova potvrdil i hlavní kouč Vladimír Čermák. „S Tomášem jsem mluvil a bude v pořádku. Má sice na hlavě štychy, ale původní podezření na vážný otřes mozku nebo poranění lebky se nepotvrdily. Naštěstí," řekl deníku Sport Čermák.

„Tomáš chce zase co nejdřív hrát, tak uvidíme, jak rychle se dá úplně dohromady," dodal kouč.

Vstoupit do diskuse
4
3.kolo
Články odjinud


Články odjinud