Vedle Hniličky pomůže Slavii v brance i Orct | iSport.cz
9. prosince 2009 • 14:00

Vedle Hniličky pomůže Slavii v brance i Orct

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
2
Zdeněk Orct
TOP VIDEA
Bohemians - Mladá Boleslav: Jindřišek znovu probouzí Ďolíček skvělým trestňákem, 2:1!
Bohemians - Mladá Boleslav: Klíma zpražil Ďolíček, 1:1! Ofsajd to podle VAR nebyl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejový brankář Milan Hnilička podle všeho posílí pražskou Slavii. Trojnásobný světový šampion se v předešlých týdnech připravoval s konkurenční Spartou, ale od dnešního dne trénuje v Edenu a se Slavií by měl i podepsat smlouvu.Slavii by měl vypomoci i další zkušený brankář Zdeněk Orct.

Čtěte více:
Velký návrat: Hnilička míří na Slavii »

Aktuálně to tak vypadá, že Hnilička se stane novou jedničkou Slavie, která má problémy s nevyrovnanými výkony trojice Stanislav Neruda, Robert Slipčeno, Dominik Furch. V minulých dnech se spekulovalo o tom, že by do pražského klubu mohl z Brna zamířit Jiří Trvaj, ten ale i nadále chytá za Kometu.

Slavia v minulých dnech získala do svého kádru formou střídavého startu dalšího zkušeného brankáře Zdeňka Orcta, jenž jinak působí v prvoligovém Ústí nad Labem.

"S Robertem Kyselou (generální manažer Ústí) jsme na tom domluveni už od léta. V minulém týdnu jsem to jen dořešili. Zdeněk u nás může odchytat 26 zápasů," řekl Růžička. Devětatřicetiletý Orct bude ve čtvrtek s týmem trénovat a teoreticky může zasáhnout i do zápasů proti Kladnu a Plzni.

Vstoupit do diskuse
2
52. kolo
Články odjinud


Články odjinud