Plzeňský hrdina Sýkora vstřelil nejrychlejší hattrick sezony!

Ján Sýkora vstřelil do sítě Třince tři góly během devíti minut
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?

Rozmetal třinecké naděje na body z Plzně. Západočeský hokejový útočník Ján Sýkora se o to zasloužil hattrickem. Za stavu 2:2 se sebral a dal tři góly. V součtu na ně ve třetí třetině potřeboval jen 9 minut a 41 sekund. Hezký počin více než skromného střelce.

MATCH OVERVIEW LEGACY
12. 11. • 18:20
HC Škoda Plzeň vs. HC Oceláři Třinec HC Škoda Plzeň vs. HC Oceláři Třinec HC Škoda Plzeň HC Škoda Plzeň
HC Škoda Plzeň
5:2
ONLINE
12. listopadu
18:20
HC Oceláři Třinec

Domácí: 09:40. Kratěna, 31:04. Kašpařík, 49:40. J. Sýkora, 51:41. J. Sýkora, 59:21. J. Sýkora

Hosté: 19:17. Irgl, 43:24. Plíhal

Domácí: Machovský (Mensator) – Jeřábek (A), Kadlec (A), Pulpán, Mozík, Moravčík, Kubka, Boháč – Pletka, Kratěna (C), Johnson – Lev, Kašpařík. J. Sýkora – Schleiss, Simon, Kubalík – Hollweg, Přikryl, Balej – Beran

Hosté: Hamerlík (Hrubec) – M. Doudera, Roth, Trončinský, Nosek, Linhart, Galvas (A), L. Doudera, Matyáš – Dravecký, Plíhal, Hrňa – Adamský, Polanský (C), Irgl – Orsava, Růžička, Rákos – Rufer, Kindl, Jašek

Fraňo, Horák – Blümel, Kis

ČEZ Aréna, Plzeň

4026 diváků

Rozhodně žádné chvástání, to od tohoto Slováka nečekejte. Naopak. Pokora především. „Užiju si pět minut radosti a jdu dál. Je potřeba pracovat, aby to nebyl ojedinělý počin,“ hlásil plzeňský hrdina po své show.

Byl to pro něj první třígólový zápas v extralize. Navíc v této sezoně nikdo rychleji hattrick nezkompletoval. „To je hezké, ale já jsem v tomhle ročníku mohl mít už asi sto gólů,“ říkal sebekriticky.

SESTŘIH: 19. kolo, Plzeň - Třinec 5:2
480p 360p 240p

Úvodní zásah namířil do pravého růžku pod horní tyčku po samostatném úniku, druhý do stejné výšky, ovšem nad levé rameno gólmana Petera Hamerlíka. A třetí přidal do prázdné branky. „Celá naše pětka zahrála podle mého výborně,“ chválil i Pavla Kašpaříka a Jakuba Lva.

Svým výkonem potěšil i nového trenéra svého klubu. Na pozici hlavního kouče se posunul Michal Straka, vystřídal Milana Razýma. „Ale v našem systému se toho moc nezměnilo. Prostě jsme se snažili hrát jednoduše,“ neděl z rošády čtyřiadvacetiletý forvard velkou vědu.

Aktuálně má na kontě v probíhajícím ročníku šest zásahů. Do zubů zaklepal, aby ty další přibývaly rychleji.

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>