6. dubna 2016 • 21:39

Johnson chytil Hrbase pod krkem, ten se mu za vyloučení vysmál

Autor:
Reklama
Johnson srazil Hrbase k ledu
TOP VIDEA
Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe Cafú o Neymarovi: Teď začne hrát tak, jak ho všichni známe
Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce Ivan Hašek v OVERTIMU: Trenér Maradona, to je show pro lidi. Teď ho střídá na lavičce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Předvedl zbytečnost, která stála Plzeň možný zvrat utkání. Americký útočník Nicholas Johnson v závěru druhého dějství neudržel nervy na uzdě a zbytečným dohráním sparťanského obránce Marka Hrbase oslabil svůj tým. Sparta nabídnutou přesilovkou nepohrdla a navýšila vedení v utkání už na 4:1. V něm nakonec zvítězila jednoznačně 6:1 a v pátek v Plzni bude bojovat o postup do finále hokejové extraligy po osmi letech. Domácí zadák navíc Johnsonův čin nenechal bez povšimnutí a gestikulací rukou se vysmál americkému útočníkovi.„Psychicky to nezvládl. Něco po mně pak štěkal, ani nevím co. Trochu jsem se mu pak ještě vysmál od cesty. Vůbec jsem se s ním nehádal, to je čistě jeho problém. Celé mi to přišlo spíš vtipné. Navíc nám to pomohlo k vítězství. Početní výhodu jsme dokázali potrestat, “ komentoval svoji reakci sparťanský bek.

Ten si zároveň pochvaloval, že Sparta se na rozdíl od utkání v jeho mateřské Plzni dokázala vyrovnat s tvrdostí soupeře.

VIDEO: Podívejte se na souboj Johnsona s Hrbasem

Sparta - Plzeň: Sparta potrestala zbytečné vyloučení Johnsona
720p 480p 360p 240p

„Nenechali jsme se tolik mlátit jako v Plzni a naopak jsme na to byli připravený. V tomhle nás trenér před zápasem hodně nabádal, ať neustupujeme ze žádného souboje. To jsme do puntíku splnili. Navíc bylo hodně vidět, že když se jim dokážeme dostat pod kůži, tak ztrácí půdu pod nohama,“ vypíchl po vítězném utkání třiadvacetiletý zadák.

SESTŘIH: Sparta - Plzeň 6:1 (semifinále play off, 5. zápas)
720p 480p 360p 240p

Sparta - Plzeň: Plzeňského Pulpána zranil spoluhráč Kubka
720p 480p 360p 240p

Sparta - Plzeň: Piskáček narazil Kratěnu na hrazení
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze