11. března 2018 • 20:37

Nic podobného jsem nezažil, komentoval Knot prohru po 61 střelách

Autor:
Reklama
720p360p
Chomutov - Mladá Boleslav: Knot prudkou ranou propálil vše, co mu stálo v cestě, 2:4
TOP VIDEA
FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko FAKTA MS: Ronaldo znovu zářil. Ve skupině končí Egypt, S. Arábie a Maroko
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté Chomutova sice přestříleli ve 3. kole skupiny o umístění v extralize Mladou Boleslavi 61:15, přesto prohráli 2:5. Výsledku mohli litovat o to více, že při porážce Jihlavy v Litvínově 0:2 jim mohl jakýkoliv bodový zisk stačit k jistotě záchrany v nejvyšší soutěži."Nic podobného jsem nezažil, ale je nutno říci, co to bylo za střely. Drtivá většina neměla absolutně gólové parametry. Některé střely se nám odrazily, ale nebyli jsem schopní je dorazit. Oni měli patnáct střel a dali pět gólů, to se potom lépe hraje," řekl chomutovský obránce Ronald Knot, který byl s osmi pokusy nejpilnějším střelcem zápasu.

Piráti zatlačili soupeře už od úvodních minut, což mělo vygradovat v početní výhodě. Nestalo se tak, protože v oslabení ujel Lukáš Pabiška a poslal hosty v páté minutě do vedení.

Chomutov - Mladá Boleslav: Knot prudkou ranou propálil vše, co mu stálo v cestě, 2:4
720p 360p

"Chtěli jsme po nich jít hned od začátku a dát góly. Pak máme první přesilovku a inkasujeme. To je špatně. Nesmí se to stávat, hlavně v takových zápasech, kdy hrajeme o všechno. Potom jsme dostali další branky. Když už člověk prohrává 0:3, těžko se zápasy otáčí," přiznal Knot.

Chomutovu se sice podařilo na konci první třetiny snížit, ale následující tlak během druhé části nevyužil a naopak inkasoval na 1:4. "Bylo fajn, že jsme na konci první třetiny dali na 1:3, ve druhé třetině jsme měli snad třicet střel, nepustili jsme je z pásma a hráli jsme u nich. Nevím, jestli to byl tlak nebo platonický tlak, ale potom nám minutu před koncem ujedou a dají gól. To je na hlavu hrozně těžké, aby se s tím srovnala," dodal Knot.

Chomutov - Mladá Boleslav: Pabiška v křečích na ledě, Flemming za zákrok na něj dohrál
720p 360p

Chomutov - Mladá Boleslav: Druhý gól ve vlastním oslabení! Klepiš střelou z voleje nedal Dvořákovi šanci, 2:5
720p 360p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze