SE SIMONOU: Tlustý o roli experta. Pavelec se na mě už těší, směje se | iSport.cz
25. září 2018 • 16:15

SE SIMONOU: Tlustý o roli experta. Pavelec se na mě už těší, směje se

Autor: tej
Nový pořad SE SIMONOU: Jiří Tlustý mluví o roli hokejového experta v televizi
TOP VIDEA
iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat iSport podcast: Proti Severním Irům bylo změn příliš. Před Kosovem neměl kouč experimentovat
Kovář zpátky doma: Mám radost, že je Plzeň v další fázi Ligy mistrů Kovář zpátky doma: Mám radost, že je Plzeň v další fázi Ligy mistrů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kvůli těžkému zranění zápěstí musel ukončit kariéru v nejlepší hokejové lize světa. Teď před ním stojí nová výzva. Jiřího Tlustého budete mít možnost vidět jako hokejového experta při přenosech z extraligy na O2 TV SPORT. V prvním díle pořadu iSport TV SE SIMONOU. se podívejte na to, jak se na novou roli těší, jak moc trénuje před zrcadlem. Ukáže také v praxi, jak mu jdou známé české jazykolamy. V zámoří působil od roku 2006, v samotné NHL si zahrál v 446 zápasech, během kterých nastřílel 89 branek a přidal 88 asistencí. Jenže zranění zápěstí mu slušnou kariéru zastavilo a Jiří Tlustý musel v pouhých 30 letech ukončit svou kariéru. Teď ho čeká nová životní etapa.

Bývalý reprezentant pro O2 TV SPORT nyní pracuje v roli hokejového experta a na svou novou výzvu se těší. „První zápas mám domluvený na 10. října, takže mám ještě dost času se připravit,“ prozradil už bývalý úspěšný hokejista.

Kvůli jeho nové kariéře si z něj prý i někteří hráči utahují, nejvíce pak brankář Ondřej Pavelec, který také ohlásil minulý týden konec kariéry. „Ten se určitě těší, až udělám nějaký chyby a bude se mi moct vysmívat,“ přiznal Tlustý s úsměvem. Vnímá ohlasy okolí na jeho nové angažmá. „Pár lidí si z toho dělá srandu, že jsem expert. Včera jsem byl na ledě a hádali jsme se o nějaký gól a hned padaly narážky typu ‚Jó, pan expert to zná nejlíp‘. Bude to zábava, posměšky k tomu patří,“ řekl.

V roli komentátora hraje nezbytnou roli také dobrá mluva a nezadrhávání se. Redaktorka Simona Kubišová neváhala a Tlustého schopnosti prověřila. „Kmotře Petře, nepřepepřete mi toho pepř… ty vado, tak hele,“ smál se jednomu z těch nepovedených pokusů. Povedlo se mu zapeklitý jazykolam nakonec říct? Podívejte se na VIDEO.

Hokejový tým O2 TV Sport je připraven na novou výzvu! Extraliga odstartuje už v pátek 14. září
Hokejový tým O2 TV Sport je připraven na novou výzvu! Extraliga odstartuje už v pátek 14. září

 

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga

10. kolo
Články odjinud


Články odjinud