SE SIMONOU: Tlustý o roli experta. Pavelec se na mě už těší, směje se | iSport.cz
25. září 2018 • 16:15

SE SIMONOU: Tlustý o roli experta. Pavelec se na mě už těší, směje se

1080p720p360p
Nový pořad SE SIMONOU: Jiří Tlustý mluví o roli hokejového experta v televizi
TOP VIDEA
Brazílie v Edenu, "kanárci" rozjeli bago. Podívejte se, jak trénují na Čechy Brazílie v Edenu, "kanárci" rozjeli bago. Podívejte se, jak trénují na Čechy
SESTŘIH: Mladá Boleslav - Liberec 4:1. Bílé Tygry zkrotil Zohorna, v brance zářil Krošelj SESTŘIH: Mladá Boleslav - Liberec 4:1. Bílé Tygry zkrotil Zohorna, v brance zářil Krošelj
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kvůli těžkému zranění zápěstí musel ukončit kariéru v nejlepší hokejové lize světa. Teď před ním stojí nová výzva. Jiřího Tlustého budete mít možnost vidět jako hokejového experta při přenosech z extraligy na O2 TV SPORT. V prvním díle pořadu iSport TV SE SIMONOU. se podívejte na to, jak se na novou roli těší, jak moc trénuje před zrcadlem. Ukáže také v praxi, jak mu jdou známé české jazykolamy. V zámoří působil od roku 2006, v samotné NHL si zahrál v 446 zápasech, během kterých nastřílel 89 branek a přidal 88 asistencí. Jenže zranění zápěstí mu slušnou kariéru zastavilo a Jiří Tlustý musel v pouhých 30 letech ukončit svou kariéru. Teď ho čeká nová životní etapa.

Bývalý reprezentant pro O2 TV SPORT nyní pracuje v roli hokejového experta a na svou novou výzvu se těší. „První zápas mám domluvený na 10. října, takže mám ještě dost času se připravit,“ prozradil už bývalý úspěšný hokejista.

Kvůli jeho nové kariéře si z něj prý i někteří hráči utahují, nejvíce pak brankář Ondřej Pavelec, který také ohlásil minulý týden konec kariéry. „Ten se určitě těší, až udělám nějaký chyby a bude se mi moct vysmívat,“ přiznal Tlustý s úsměvem. Vnímá ohlasy okolí na jeho nové angažmá. „Pár lidí si z toho dělá srandu, že jsem expert. Včera jsem byl na ledě a hádali jsme se o nějaký gól a hned padaly narážky typu ‚Jó, pan expert to zná nejlíp‘. Bude to zábava, posměšky k tomu patří,“ řekl.

V roli komentátora hraje nezbytnou roli také dobrá mluva a nezadrhávání se. Redaktorka Simona Kubišová neváhala a Tlustého schopnosti prověřila. „Kmotře Petře, nepřepepřete mi toho pepř… ty vado, tak hele,“ smál se jednomu z těch nepovedených pokusů. Povedlo se mu zapeklitý jazykolam nakonec říct? Podívejte se na VIDEO.

Hokejový tým O2 TV Sport je připraven na novou výzvu! Extraliga odstartuje už v pátek 14. září
Hokejový tým O2 TV Sport je připraven na novou výzvu! Extraliga odstartuje už v pátek 14. září

 


Články odjinud


Články odjinud