Winter Classic až za rok! Jágrovi bude skoro 50, ale ve Špindlu chce hrát | iSport.cz
15. října 2020 • 10:21

Winter Classic až za rok! Jágrovi bude skoro 50, ale ve Špindlu chce hrát

Autor: iSport.cz, ČTK, kal
Vstoupit do diskuse
1
TOP VIDEA
Sanitka před finále, měla ho Azarenková skrečovat? Experti Sportu hodnotí turnaj
Kauza Hašek: Porovnání fotbalových vzbouřenců u nás a v zahraničí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Největší česko-slovenské hokejové akce roku se fanoušci letos bohužel nedočkají. D+D REAL Winter Classic ve Špindlerově Mlýně bylo kvůli nelepšící se koronavirové situaci oficiálně odloženo na 9. - 11. prosince 2021. Pořadatelé, mezi kterými je i kladenský boss Jaromír Jágr, ujišťují, že chtějí vzhledem k delšímu času příprav vytvořit ještě bohatší program. Již zakoupené vstupenky, kterých by mělo údajně být již 70 procent, navíc zůstávají platné.    „Winter Classic měl být největší hokejovou akcí v česko-slovenském prostředí v letošním roce, bohužel situace ohledně COVID-19 nám nedovoluje připravit ji v rozsahu, jaký si tento unikátní průřez hokejem zaslouží. Zdraví fanoušků i hráčů je pro nás prioritou, proto jsme se rozhodli akci přeložit na rok 2021,” řekla Andrea Bársony, spolumajitelka pořádající agentury Eniva.

Legendární útočník Jaromír Jágr, který velkolepou show spolupořádá, se netají tím, že ho odložení dost mrzí. „D+D REAL Winter Classic jako průřez českým hokejem je unikátní událost, skvělá myšlenka a akce, kterou sport a hokej zejména v tomto období opravdu potřebují. Každopádně věřím, že všechny zainteresované kluby i partneři nám zachovají přízeň a podpoří tuto unikátní akci i v roce 2021,” přeje si osmačtyřicetiletý matador.

„Pro mě osobně byla velká výzva zahrát si v Česku pod širým nebem. Bohužel si musím počkat ještě o rok déle,“ dodal Jágr, který tak naznačil, že ani v této sezoně neplánuje ukončit aktivní kariéru.

Na kluzišti pod širým nebem se na dojezdu sjezdovky ve Svatém Petru v prosinci měly představit juniorské týmy, prvoligové celky Kladna a Vrchlabí, extraligový Hradec Králové a Sparta. V plánu byl i exhibiční souboj českých a slovenských legend a síly měly změřit také reprezentační výběry Česka a Slovenska v para hokeji. Původně plánovaná utkání Tipsport extraligy a Chance ligy se odehrají v nových termínech na hřištích domácích týmů.

Zakoupené vstupenky zůstávají automaticky v platnosti na nový termín, majitelé lístků se tak nemusí bát. Tikety nemusí vyměňovat. Prodej vstupenek na akci navíc pokračuje nadále prostřednictvím oficiálních webových stránek www.winterclassic.cz. „Jako organizátoři věříme, že hokej pod širým nebem ve Špindlerově Mlýně bude mimořádný zážitek a jsme si jisti, že tomu budou věřit i fanoušci. Pro ně máme jednoduchý vzkaz: Ponechejte si vstupenky, za rok se potkáme a program bude ještě víc nadupaný,” slibuje Bársony.

Pořadatelé věří, že další rok, který neplánovaně získali na přípravu, využijí k vylepšení akce. „Máme k dispozici rok navíc, který se pokusíme maximálně využít k tomu, abychom pro diváky sestavili opravdu nabitý program. Ten doprovodný bude ještě bohatší, než jsme zamýšleli původně - uděláme prostě všechno pro to, aby si fanoušci ze Špindlerova Mlýna odnesli jedinečný zážitek,“ dodala spolumajitelka agentury Eniva.

Vstoupit do diskuse
1
13.kolo
Články odjinud


Články odjinud