17. června 2015 • 17:38

Simon trénuje v Plzni: O mé budoucnosti rozhodne draft NHL

Autor:
TOP VIDEA
Slovácko - Sparta: Slovácko v euforii! Zajíc se prosadil mezi dvěma obránci a vyrovnal na 1:1 Slovácko - Sparta: Slovácko v euforii! Zajíc se prosadil mezi dvěma obránci a vyrovnal na 1:1
Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zahájil přípravu na další sezonu, ačkoli neví, kde bude hrát. Dominik Simon začal trénovat v extraligové Plzni, je však pravděpodobné, že se přesune do zámoří. „Zájem o mně asi pořád trvá. Nejdůležitější bude červnový draft do NHL,“ přiblížil 20letý mladík.Simon ještě posledním rokem podléhá draftu, kdyby ho na něm žádný tým nechtěl, mezi případnými nabídkami by si tak mohl vybrat. Šance, že na draftu uspěje, je však vysoká i vzhledem k jeho skvělým výkonům na domácím mistrovství světa.

Po něm ale byl čas na odpočinek. „Po skončení šampionátu jsem okamžitě odletěl s přítelkyní na dovolenou do Egypta. Chtěli jsme si užít tepla a klidu. Což se povedlo, byla to výborná volba a dva týdny jsem si od hokeje úplně odpočinul,“ popsal.

Již začátkem týdne se Simon už připojil do přípravy plzeňského celku. „Už jsem se těšil do kabiny za klukama. Je nás v týmu hodně mladých, tak si rozumíme,“ přiznal.

Simon zahájil přípravu v Plzni
Simon zahájil přípravu v Plzni

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata:  sport, hokej, simon, nhl, plzeň
 Klasická verze
Mobilní verze