Debakl a hromadná bitka. Znojmo prohrálo a ve finále EBEL ligy je vyrovnáno

0
Nejlepší střelec se nedostal ani do Brna… Osmnáctka na baru?!
Životní den pro Vadlejcha? Jsem na nejvyšší úrovni, říká. Ale chce pomoc

Hokejisté Znojma prohráli čtvrtý zápas o titul mistra mezinárodní ligy EBEL na domácím ledě se Salcburkem 2:6. Série na čtyři vítězství je vyrovnaná 2:2, pokračovat bude v neděli v Rakousku.

Orlům dnes vůbec nevyšel začátek, ve 22. minutě prohrávali s obhájcem titulu už 0:3 a brankář Lukáš přenechal své místo Nechvátalovi. Po velkých šancích Puchera a Bořuty snížil až v 31. minutě Lattner, jenže Salcburk byl mnohem produktivnější a brzy získal zpátky vysoký náskok.

Znojmo po dvou výhrách v řadě tentokrát další nepřidalo, Salcburku doma podlehlo poprvé v sezoně. Závěr zápasu ještě okořenila hromadná bitka.

Finále play off hokejové ligy EBEL - 4. zápas:

Znojmo - Salcburk 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)
Branky: 31. Lattner, 41. Šedivý (Bořuta) - 4. a 22. Latusa, 17. a 49. Hughes, 38. Ledin, 39. Heinrich. Stav série: 2:2.