25. června 2016 • 20:00

Mrázek o Zlaté hokejce: Jsme tu jen tři? Je půlka léta, kluci jsou na dovolené

Autor:
Mrázek: Uplynulá sezona? Odehrál jsem víc jak padesát zápasů, jsem spokojen
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na vyhlášení unikátní ankety Zlatá hokejka o nejlepšího hokejistu České republiky dorazil i brankář Detroti Red Wings Petr Mrázek. Před novináři hovořil nejen sobotním o galavečeru, uplynulé sezoně v Detroitu i blížícím se Světovém poháru. "Nevím, jestli tu bylo někdy všech deset kluků. Jsme v půlce léta, lidé jsou na dovolené," komentoval skromnou účast hokejistů na vyhlášení prestižní ankety.Gólman Detroitu byl po minulé sezoně zklamaný z toho, že týmu nevyšlo play off. Potěšit ho může pozice gólmana číslo 1. "Sezona je dlouhá. Když budu podávat dobré výkony, tak si tuhle pozici udržím. Když to bude jinak, budu muset bojovat," nebojí se tvrdé práce.

Mrázek: Uplynulá sezona? Odehrál jsem víc jak padesát zápasů, jsem spokojen

Mladý brankář se rovněž těší na blížící se Světový pohár. "Bude to výjimečný turnaj, moc se na něj těším. Budou tam nejlepší hráči, pro všechny to bude zážitek," řekl Mrázek.

Přijel si Jágr pro Zlatou hokejku? Do Puppu dorazil i s krásnou Veronikou

Šťastný pár. Petr Mrázek s volejbalistkou Sárou Olivovou po příletu do Prahy.
Šťastný pár. Petr Mrázek s volejbalistkou Sárou Olivovou po příletu do Prahy.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze