Jágr má 45. narozeniny. Oslavenci přeje nejoblíbenější zpěvačka! Dál inspirujte, říká Rottrová | iSport.cz
15. února 2017 • 04:58

Oslavenci Jágrovi přeje nejoblíbenější zpěvačka! Dál inspirujte, říká Rottrová

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
České Budějovice - Baník: Smola zužitkoval sólo a pojistil vedení Ostravy! 2:0 pro hosty
Pokorný chválil Kometu: Přiblížili jsme se hře play off
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když je Jaromíru Jágrovi smutno, ze splínu mu zaručeně pomůže jedna věc. Písničky české zpěvačky Marie Rottrové. Slavná ostravská rodačka o zálibě legendárního hokejového útočníka v její muzice ví a nahrála mu k dnešním 45. narozeninám speciální video vzkaz."Milý Jaromíre, jsem moc ráda, že máte rád moje písničky, tak jsem se vám rozhodla osobně pogratulovat. Přeji vám hodně štěstí, zdraví a lásky, hodně gólů a hlavně žádné úrazy," poslala Rottrová Jágrovi za oceán milá slova z prostorů své oblíbené kavárny.

A interpretka hitů jako Řeka lásky, Večerem zhýčkaná nebo Měli jsme se potkat dřív ve svém vinši ještě pokračovala. "Buďte dál inspirující pro naši mládež a přeji vám, abyste měl hodně elánu, jako máte dosud. Happy birthday," zakončila Rottrová své video a poslala na Floridu vzdušný polibek.

Všechno nejlepší! Lady Soul Rottrová přeje Jágrovi k narozeninám a posílá polibek

Kde se Jágrova vášeň pro tvorbu Marie Rottrové vzala? Nejslavnější kladenský odchovanec ke komunikaci s fanoušky hojně používá svůj oficiální facebookový profil Hokejová rodina, kde je sdruženo přes 737 tisíc příznivců. Někdy jsou jeho příspěvky v odlehčené formě, ale nebojí se zabrnkat i na vážnější strunu.

Během svého 139 zápasů dlouhého angažmá v New Jersey šel Jágr s Devils od porážky k porážce a útočník se vyventiloval právě na svůj facebook. "A další porážka. Z téhle krize nás může dostat snad jen Marie Rottrová a její nádherný hlas. Jdu poslouchat!" napsal Jágr 23. října 2013 a přidal čtyři odkazy na písničky 75leté zpěvačky.

Noc českého dědictví v San Jose

Autor 31 bodů (10+21) v letošní sezoně si neodpočine ani na své narozeniny. Druhého nejproduktivnějšího hráče historie NHL (1899 bodů) čeká v noci ze středy na čtvrtek utkání v San Jose, kde mu Sharks připravili ve spolupráci se školou Czech School of California překvapení.

Akce se jmenuje Czech Heritage Night (Noc českého dědictví) a už více než 500 vstupenek bylo prodáno do speciální české sekce na stadionu SAP Center.

Pro majitele těchto vstupenek bude připraveno hned několik specialit. Po zápase například proběhne focení přímo na ledě s Tomášem Hertlem, jeden ze šťastných fanoušků se během utkání bude moci svézt na populární rolbě a mělo by dojít i na zpěv české hymny.

Takže všechno nejlepší, Jaromíre, a ať si dnešek užiješ!

JAK ŠEL ČAS S JÁGREM? OD "DEKY" PO CULÍK. ČTĚTE ZDE>>>

Henrik Lundqvist a Jaromír Jágr se potkali v kabině New York Rangers mezi léty 2005 až 2008
Henrik Lundqvist a Jaromír Jágr se potkali v kabině New York Rangers mezi léty 2005 až 2008

 


Články odjinud


Články odjinud