Chomutovu ukradli na Slavii věci za půl milionu | iSport.cz
6. srpna 2010 • 16:47

Chomutovu ukradli na Slavii věci za půl milionu

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Chomutovským hráčům v Edenu ukradli věci za půl milionu korun
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté Chomutova, kterým neznámý zloděj vyloupil šatnu během čtvrtečního přípravného utkání se Slavií v Edenu, přišli o věci za téměř půl milionu korun. Na klubovém webu to dnes oznámil obchodní a marketingový ředitel prvoligového celku David Dinda. Podle prvních odhadů měla škoda činit zhruba sto tisíc korun.Většině hráčů zmizely doklady, kreditní karty, peníze, prsteny, řetízky, náramky i klíčky od aut. "Jen ukradené mobilní telefony měly hodnotu téměř dvě stě tisíc korun. Ztratilo se také poměrně dost peněz v hotovosti a šperky. Konečná částka se opravdu blíží téměř půl milionu korun," řekl Dinda.Všechny cennosti se ztratily i novému kouči Chomutova Jaroslavu Liškovi. "Nic takového jsem ještě nezažil," konstatoval trenér.

Na krádež přišli Severočeši v přestávce po druhé třetině, kterou prohráli 0:3 a za tohoto stavu zápas předčasně skončil. Místo závratu na led začali hosté pracovat na zablokování bankovních účtů a také zalarmovali městskou policii v Chomutově, aby hlídala auta před tamním zimním stadionem.

"Pravděpodobnost, že se zloději vydali do Chomutova, byla asi minimální, ale nechtěli jsme nic podcenit," uvedl Dinda. Místo dnešního tréninku na ledě dostali hráči Chomutova volno na vyřizování nových dokladů.

Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud