Florbalový deník: From Zero to Hero a Delong jako Delon | iSport.cz
TOP VIDEA
Zlín - Bohemians: Sudí ofsajd neviděli, Vacek si obešel Bartošáka i Dostála a zvýšil na 2:0! Zlín - Bohemians: Sudí ofsajd neviděli, Vacek si obešel Bartošáka i Dostála a zvýšil na 2:0!
Soupeřka Pudilové na UFC v Praze: Nečekala jsem, že bude tak silná, jak byla Soupeřka Pudilové na UFC v Praze: Nečekala jsem, že bude tak silná, jak byla
VŠECHNA VIDEA ZDE

Byli na odpis, teď se smějí. Češi vydřeli konečné první místo ve skupině A. Děkovat mohou Němcům za senzační skalp Lotyšska, ale pochvalu zaslouží i sami. Uhráli si to, zápas se Švýcary (6:4) měl všechno, co chybělo předchozím dvěma vystoupením. Drajv? Geniální a hlavně ode všech. Mikuláš Krbec celý zápas dával O2 areně na odiv novou slušivou rozcvičovací bundu, na hřiště šel jen na dvě oslabení. Netrucoval, nakopl motory a Švýcaři si s jeho napadáním nevěděli rady. Čtyři minuty výhody jednoho muže v poli nevyužili ani v jednu branku. 

Obrana hrála kompaktně, Souček chytil několik tutovek. Drobné mixy v sestavě sedly jak zadek na hrnec - Jendrišák s Curneym v první lajně, stejně jako Beneš s Langerem ve trojce si rozuměli, obě formace da daly góly. ¨

Kapitolou sám pro sebe je Adam Delong, měl by si vypnout mobil, slavné švédské kluby už možná shání jeho telefonní číslo. Dva hattricky a celkem osm gólů za tři zápasy na MS je unikátní bilance. 

Kamarád Tomáš Rambousek ho překřtil na Alaina Delona. O podobnost vzhledu se slavným francouzským hercem tu nejde, nasnadě je chladnokrevnost při řešení situací. Třeba když jednou rukou ze vzduchu dopinkl balonek do sítě a dal Švýcarům důležitý gól na 3:2. 

Ve čtvrtfinále nás čekají Dánové. 

Na ně mám sladkou vzpomínku, ve stejné fázi jsem proti nim chytal na MS v Göteborgu (4:1), odkud jsme si nakonec odvezli bronz. 

Dehonestaci 25:0 jako Švédové ve skupině nezopakujeme, postup mezi nejlepší čtyřku nám ale Dáni nevezmou. A na to se dle severských obyčejů napijme! 

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud