MS basketbal 2019 | Basketbalový INSIDER: Čechy nic nevykolejí, celý tým drží spolu | iSport.cz
Petr Schimon
6. září 2019 • 18:59

Basketbalový INSIDER: Čechy nic nevykolejí, celý tým drží spolu

Autor: Petr Schimon
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Útočnou sílu máme, ale musíme to potvrdit, říká Kozák
SESTŘIH: Juventus - Lyon 2:1. Ronaldo dal dva góly, stejně vypadl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Český basketbal slaví historický postup do osmifinále mistrovství světa, kde tým kolem Tomáše Satoranského narazí v sobotu v 10.30 na silnou Brazílii a v pondělí na Řecko s hvězdným Giannisem Antetokounmpem. Mají Češi šanci? „Tenhle tým nic nevykolejí, drží spolu,“ říká vedoucí redaktor Sport magazínu Petr Schimon, který v pořadu Basketbalový insider nabídne i krok za kulisy přípravy speciálního basketbalového čísla, na němž se hráči českého týmu podíleli: „Jsou to absolutní profíci: na palubovce i mimo ní,“ všiml si Schimon.Podle Schimona čeká proti Brazílii české pivoty pořádná šichta. „Hvězd je mezi Brazilci víc, ale jejich hlavní sila je pod košem. Zraněný Jan Veselý teď bude asi chybět víc než jindy. Na druhou stranu – brazilská vítězství v přípravě i na turnaji nejsou žádné nakládačky,“ upozorňuje Schimon.

V pondělí pak narazí výběr kouče Ginzburga na Řecko, v jehož dresu září Giannis Antetokounmpo, podle mnohých nejlepší basketbalista současnosti a MVP uplynulé sezony NBA. „Na šampionátu má hodně faulů, ale také hodně získaných míčů. V obraně hraje na riziko. Pokud existuje cesta, jak ho přibrzdit, tak je to zahustit prostor pod košem a nechat ho střílet zvenku,“ zazní v pořadu Basketbalový insider. Podívejte se na celé VIDEO.

Čeští basketbalisté na MS na závěr základní skupiny porazili 91:76 Turecko a postoupili do osmifinále. Navíc si zajistili účast v kvalifikaci o OH.
Čeští basketbalisté na MS na závěr základní skupiny porazili 91:76 Turecko a postoupili do osmifinále. Navíc si zajistili účast v kvalifikaci o OH.

Basketbalový INSIDER: Čechy nic nevykolejí, celý tým drží spolu

České oslavy v Číně! Fanoušci si na MS užívali postup basketbalistů

ANALÝZA MS: Fantazie! Češi slaví historický postup, který řídili oba pivoti

ANALÝZA MS: Češi rozjeli trojkovou smršť, Satoranského nahradil Schilb

ANALÝZA MS: Češi překvapili na doskoku, Satoranský coby lídr zářil

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Skupina K
Články odjinud


Články odjinud