13. listopadu 2013 • 22:11

Šílenost! Basketbalistky nedohrály, za 20 minut zbyla jen jedna!

0
Nezmarova vize a Kaniovy peníze: nový Liberec. Co Kulenovič a Slavia?
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul

Ostudou skončila dohrávka 2. kola ligy basketbalistek mezi Slavií Praha a Trutnovem. Ještě před koncem prvního poločasu totiž zbyla na hřišti jen jedna domácí hráčka a rozhodčí museli zápas předčasně ukončit. Dosud předposlední Trutnov zvítězil 63:32.

Slávistek přišlo na zápas jen šest, navíc se při rozcvičce zranila pivotka Kubusová. Po třinácti minutách odstoupila kvůli zranění i kapitánka Johnová a ze zbylé čtveřice se tři basketbalistky postupně vyfaulovaly.

Ve 20. minutě tak měl pražský celek na hrací ploše k dispozici jen devatenáctiletou Svobodovou. Rozhodčí proto zápas ukončili kvůli nedostatečnému počtu hráček domácího týmu.

Basketbalová liga žen - 2. kolo:
Slavia Praha - Trutnov 32:63 - předčasně ukončeno ve 20. minutě kvůli nedostatečnému počtu hráček Slavie (19:28)
Nejvíce bodů: Harapesová 14, Jandová 9, Johnová 8 - Pazderová 12, Ovsíková 9, Prokešová 8.