Basketbalová hvězda provokuje fanoušky: Stodolarovky jako toaleťák!

Americký basketbalista Gilbert Arenas je pořádně specifický člověk. Po bujarých párty, zadržení kvůli pořádání nepovoleného ohňostroje i skandálu, kdy před pár lety vytáhl zbraň na svého týmového kolegu, vyšel nyní s novým kouskem. A to když prezentoval na Instagramu fotku, kde má srolovaný balík stodolarových bankovek připravenou na záchodě jako toaletní papír.
Jeden čas patřil k nejlepším rozehrávačům celé NBA. Třikrát hrál i All Star Game. Však i proto mu v roce 2008 nabídl Washington Wizards šestiletý kontrakt s platem 111 milionů dolarů (cca 2 miliardy korun).
Ač dva roky na to Gilbert Arenas odešel z týmu do Orlanda, potom do Memphisu a po něm dokonce až do čínské Šanghaje, z této dohody nadále těží.
„Peníze nemění lidi, nedostatek peněz ano. Nikdy jsem neviděl bohatého člověka vykrást banku. Zatímco nesnášíte můj život, já si tímto vytírám zadek,“ vyvěsil si dokonce nyní na síť Instagram fotku, kde má řadu stodolarových bankovek v roli místo toaletního papíru.
Pořádná provokace, vezme-li se v potaz, že vloni Arenas neodehrál v NBA ani zápas, a přesto v ní je třetím nejlépe placeným hráčem. „Nepotřebuji však peníze z NBA. Mám jich už spoustu,“ uvedl dokonce nedávno pro server HipHollywood.
Je to jen další kousek známého bouřliváka, který měl v roce 2010 problémy s tím, že vytáhl zbraň na svého týmového kolegu z Wizards Javarise Crittentona.
VIDEO | Připomeňte si Arenasovu kariéru