Partizan vyrazí na Nymburk i s Janem Veselým | iSport.cz
10. listopadu 2010 • 15:59

Partizan vyrazí na Nymburk i s Janem Veselým

Autor: ČTK
Jan Veselý bude pro Nymburk velkým nebezpečím
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Českého basketbalistu Jana Veselého z Partizanu Bělehrad už netrápí zánět šlach na ruce a neměl by tak přijít o sobotní pardubický zápas Jadranské ligy proti krajanům z Nymburka.Dvacetiletý talent, který vynechal poslední dvě utkání Partizanu, už je znovu fit a dnes by měl po krátké pauze naskočit do duelu Evropské ligy v polských Sopotech.

"Honzův stav se postupně zlepšil a dnes by měl normálně hrát. Pokud se nestane nic nepředpokládaného, bude na hřišti i v sobotu v Pardubicích proti Nymburku," řekl dnes ČTK jeho otec Jan Veselý starší.

Start Veselého, v současnosti největší české basketbalové hvězdy, v pardubické ČEZ Areně proti sedminásobným českým mistrům z Nymburka má být velkým tahákem. Proto od minulého týdne vládly obavy, zda vysoký křídelní hráč do Pardubic vůbec dorazí.

Veselý minulý čtvrtek se zabandážovanou rukou jen sledoval euroligovou porážku Partizanu s Maccabi Tel Aviv, v sobotu přišel i o utkání Evropské ligy proti KK Záhřeb.

"Honzu ruka začala bolet už v minulém týdnu, cítil, že ho ruka brní. Byl na vyšetření magnetickou rezonancí, dostal nějaké prášky a jeho stav je teď už v normálu," uvedl Veselý starší.Nymburk vstoupí do zápasu s Partizanem povzbuzený sobotní výhrou z palubovky euroligové Cibony Záhřeb.

Zatím má bilanci čtyř výher a dvou porážek, zatímco Partizan, loňský šampion Jadranské ligy, se trápí a má na kontě tři vítězství a stejný počet proher.Tři dny poté, co do Pardubic zavítá Partizan s Veselým, čeká nymburské hráče další šlágr.

V letošní premiéře Evropského poháru ULEB přijede do východních Čech příští úterý španělský Cajasol Sevilla s další českou vycházející hvězdou Tomášem Satoranským.

 
Články odjinud


Články odjinud