Patrick Ahearne v dresu Kotlářky na MBS | iSport.cz
19. dubna 2012 • 14:32

Patrick Ahearne v dresu Kotlářky na MBS

Autor:
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
iSport podcast: Má ještě trenér Kozel Baníku co dát? Posune Grussmann klub výš?
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Bývalý nadhazovač Draků se vrací na své loňské působiště, Olympia Blansko hraje poprvé doma, Technika Brno bude mít těžkou práci na Arrows v Ostravě. To je jen krátká pozvánka na další hrací víkend Extraligy, který je tentokrát roztažen do 3 dnů PÁTEK – SOBOTA- NEDĚLE. Systém zůstává stejný – double a single stejných soupeřů. A opět se hraje pouze v moravské části země.

Velkého baseballu se konečně dočkají v Blansku, kam přijedou pražští Eagles. Domácí Olympia je zatím bez výhry a proti, třemi vítězstvími nad mistrem namlsaným hostům, to bude mít těžké. Ráda by slibné předchozí výkony konečně proměnila v bodový zisk. Opírat se určitě bude zejména o Pavla Procházku na nadhozu a podporu vlastních fanoušků. Eagles jsou na vítězné vlně a na nováčka si věří. Chybět jim prozatímní nejlepší homerunář Extraligy Jan Drábek.

Hraje se již v pátek pod umělých osvětlením od 19 hod., v sobotu pak klasicky ve 13:00 a 16:00 hod.

Velmi zajímavé souboje slibuje dvojice Skokani Olomouc a Cardion Hroši Brno. Hroši těží z příchodu několika hráčů z Expressu Brno, Skokani zase z návratu Jakuba Vojáka. Vloni, kdy se oba týmy pohybovaly na spodních příčkách tabulky, si ve vzájemných zápasech v základní části vedli o trochu lépe domácí (W-L 3-2), v nadstavbě byli úspěšnější hosté (W-L 2-0). V utkáních těchto soupeřů je k vidění hodně odpalů a doběhů, což by měla být nejlepší pozvánka pro diváky.
Úspěšný víkend by byl jistě hezkým dárkem k úterním třicetinám pro Jána Jablonku.

Hraje se v Olomouc také už v pátek a to od 16:30 hod, v sobotu ve 13:00 a 16:00 hod.

Draci Brno přivítají na MBS prozatím nevýraznou Kotlářku Praha. Ta měla s tímto týmem v loňské sezóně kladnou bilanci W-L 3-2. Pro tento víkend, ale budou favoritem spíše domácí, kteří sice mají na svém kontě dvě prohry, ale celovíkendové zisky ze zápasů mají plusové. Kotlářka ještě nechytla ten správný dech, výsledky má jako na houpačce – jasné rozdílové výhry s nulou na straně obdržených bodů a proti tomu těsné prohry o bod (dvakrát v tie-breaku). Proti Drakům se jistě dokáží pražští hráči pod vedením bývalého Draka Patricka Ahearna vyburcovat a předvést nejlepší výkon. Případný úspěch by je určitě zdravě nakopnul do dalších zápasů.

Hraje se v sobotu ve 13:00 a 16:00 hod. a v neděli od 11:00 hod.

Oklepat se ze 3 proher v řadě chce co nejdříve Technika Brno. Zda se jí to podaří na hřišti Arrows v Ostravě se dozvíme v neděli. Vloni byla ve vzájených zápasech jasně lepší W-L 4:1, historická bilance je ale vzácne vyrovnaná 45-43 pro Techniku. Nadhazovači Techniky si budou muset dát pozor zejména na Jakuba Malíka, který má na svém kontě již 2 homeruny a batting .520 a také Martina Dronga .500. Na straně hostů je z pálkařů zatím nejúspěšnější Daniel Mráz s 10 hity a také 2 homeruny.

Hraje se v sobotu ve 13:00 a 16:00 hod., v neděli v 11:00 hod.

Víkend slibuje opravdu dramatické souboje, které by bylo škoda nevidět a pak o nich jen číst.

Témata: 
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

French Open 2020 (27. září - 11. října 2020, Paříž)
Los Vše o Roland Garros 2020

Velká pardubická (11. října 2020, Pardubice)
130. Velká pardubická ONLINE Vše o Velké pardubické 2020 Vítězové a historie dostihu

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud