18. října 2016 • 15:48

Jasná převaha nepomohla. Jsem strašně moc zklamaný, smutní Běle

Autor:
720p480p360p240p
Fanoušci se opravdu mají na co dívat
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jakub Běle měl v zápase proti Milanu Ďatelinkovi jasnou převahu, nakonec však odcházel z boje jako poražený. "Vlezl jsem do pasti, i to k tomu patří. Musím se poučit z chyb a do dalších zápasů jít zase silnější," smutnil po boji.Myslíš si, že se tvoje komplikace s vážením pak projevily v samotném boji?
"To shazování na můj výkon podle mě nemělo vliv. Cítil jsem se skvěle, kondice byla výborná a na průběhu zápasu to bylo znát, jel jsem jako stroj."

 V zápase jsi měl opravdu velkou převahu, Milan Ďatelinka byl hodně v defenzivně. Nakonec to nedopadlo, muselo to být velké zklamání..
"Byl jsem smutný, hodně smutný. Ale se svým výkonem jsem spokojený, povedlo se vše, co jsem chtěl. Po celou dobu jsem byl daleko lepší. V tomhle je MMA tak krásný sport. Vlezl jsem do pasti, i to k tomu patří. Musím se poučit z chyb a do dalších zápasů jít zase silnější."

Kde jsi tedy udělal podle svého názoru největší chybu?
"Místo toho, abych od Milana odstoupil a nechával ho vstát, čeho by byl sotva schopný, tak jsem mu zbytečně lezl do guardu a snažil se ho ukončit na zemi. Pak už jen chytl triangl a výborně utáhl."

720p 480p 360p 240p
Fanoušci se opravdu mají na co dívat


Slovenský tým vede už 2:0, mají opravdu o tolik lepší výběr?
"Ano, to je pravda, Slovensko zatím nad námi vede. Ale podívejte se na ty zápasy. Byli opravdu o tolik lepší? Pokusíme se to zlomit!"

Kdybys měl možnost něco změnit, co bys udělal jinak?
"Ve fightu bych změnil jedině to, co už jsem zmínil. Odstoupit od něj a ukončit ho nahoře. Jinak bych neměnil nic. Při shazování váhy jsem psychicky slabší, to přiznávám, nechám se snadno rozčílit a jsem hodně ve stresu. Avšak jakmile je po vážení, tak jsem nejsebevědomější a nejsoustředěnější lidská zbraň a rozhodit se nenechám."

Pracuješ s někým na psychice?
"Jasně, mám mentálního kouče Karolínu Vavříkovou, která mi pomáhá se soustředěním. Jen na tu váhu a dietu, to jsem jak pes."

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

Témata:  sport, oktagon, Jakub Běle
 Klasická verze
Mobilní verze