Postup v Lize mistrů na dosah. Futsalisté Sparty zvládli i druhý zápas

0
PRVNÍ DOJEM: Jágr v kondici, Kladno jede. Smoleňák vzýval pána z Vysočiny
Samek o Slavii a italském trápení: Těžký půlrok. Řešil se návrat do Česka

Futsalisté Sparty vyhráli i druhý zápas v základní skupině Ligy mistrů. Čeští šampioni doma porazili maltský St. Andrews 5:1 a mají blízko k postupu. V neděli Pražanům stačí remíza s polským týmem Bielsko-Biala, aby se při premiérové účasti v soutěži dostali do elitní fáze.

Spartu, která ve čtvrtek porazila rumunskou Csíkszeredu 7:3, poslal do vedení ve 14. minutě kapitán Drahovský. V úvodu druhého poločasu navýšili domácí náskok Brahimi a Wilde.

St. Andrews snížil brankou De Souzy, ale to bylo ze strany hostů všechno. Vítězství Pražanů ještě pojistili Novak se Seidlerem.

Sparta Praha - St. Andrews (Malta) 5:1 (1:0)

Branky: 14. Drahovský, 22. Brahimi, 26. Wilde, 31. Novak, 33. Seidler - 30. De Souza.

Sestava Sparty: Gerčák (Vahala, Plecitý) - Rick, Amadeu, Seidler, Drahovský - Kocič, Brahimi, Novak, Wilde, Křivánek, Hora, Grbeša. Trenér: Simitči.

Csíkszereda (Rum.) - Bielsko-Biala (Pol.) 2:1 (1:0).