To bude boj! Pudilová se setkala se soupeřkou, ta jí nepodala ani ruku | iSport.cz
16. června 2017 • 22:00

To bude boj! Pudilová se setkala se soupeřkou, ta jí nepodala ani ruku

Autor: tej
TOP VIDEA
Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0! Slavia - Opava: Hrabina šílenou hrubkou namazal Musovi na první gól, 1:0!
Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách! Zlín - Kometa Brno: Kucsera narazil do zadku Fryšary. Z ledu ho odvezli na nosítkách!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poprvé stanula česká MMA bojovnice Lucie Pudilová tváří v tvář své nastávající soupeřce. Obě se střetly den před zápasem, ráno na oficiálním vážení, večer pak na vážení pro veřejnost. Pro Jihokorejku Ji Yeon Kimovou to bude debut v prestižní UFC a už během vážení ukázala, že to bere opravdu vážně. Pudilové nepodala ani ruku, příbramská rodačka to však přešla s úsměvem.Když před třemi měsíci vcházela na podium v Londýně, kde se odehrávalo vážení pro diváky před jejím debutem v UFC, byla na Lucii Pudilové znát obrovská nervozita. Den před svým druhým zápasem v nejprestižnější světové MMA organizaci ukázala, že už si se zvýšenou pozorností fanoušků hlavu nedělá. V Singapuru rozdávala úsměvy a celkově působila uvolněně.

To pro její soupeřku je nyní všechno nové a během vážení na ní byla nervozita patrná. A rovnou také ukázala, že svůj debut bere opravdu vážně. Při střetnutí nereagovala a Pudilové nepodala ani ruku, což české bojovnici došlo dřív, než stihla dlaň natáhnout úplně. Čerstvě třiadvacetiletá Češka to celé přešla s úsměvem a pozdravila fanoušky v hale. Kimová po celou dobu zůstávala v bojové pozici, až na pokyn ruce spustila a odešla.

VIDEO: Podívejte se na celé vážení:

Pro Lucii Pudilovou se bude jednat o druhý zápas v prestižní UFC. V tom prvním smolně prohrála s Linou Länsbergovou na body, nyní doufá, že zápas ukončí ještě před limitem."Tentokrát nechci nechat rozhodnutí na rozhodčích. Buď tam zůstanu ležet já, nebo soupeřka," řekla před odletem do Singapuru v rozhovoru pro deník Sport.

Pudilová s Kimovou otevřou galavečer prvním zápasem. Všechny zápasy bude vysílat od 10:45 televizní stanice Nova Sport 1.

 
Články odjinud


Články odjinud