Knockout roku! Moraesovi stačilo 67 vteřin, svého soupeře uspal kolenem | iSport.cz
11. prosince 2017 • 20:00

Knockout roku! Moraesovi stačilo 67 vteřin, svého soupeře uspal kolenem

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Za poslední měsíc si připsal už druhou výhru ve slavné UFC. Ultimátní bojovník Marlon Moraes se však dokázal fanouškům vrýt do paměti hluboko. Stačilo mu totiž pouhých 67 vteřin zápasu k tomu, aby přesně trefeným kolenem svého soupeře v mžiku uspal. Zabojuje nyní i o titul?V UFC si zatím připsal pouze tři zápasy, z toho dvakrát vyhrál. Přesto se jeho jméno začalo skloňovat jako další možný soupeř šampiona bantamové váhy TJ Dillashawa. Brazilský bojovník Marlon Moraes je v žebříčku své váhové kategorie v UFC na sedmém místě, v posledním zápase však ukázal, že tam není jen do počtu.

Během galavečera ve Fresnu v Kalifornii zazářil během krátké chvilky. Svého soupeře dostal na zem, kde se Aljamain Sterling marně pokusil o armbar (páka na ruku v loketním kloubu, pozn.red.), z čehož se ale Moraes bez větších potíží rychle dostal zpátky na nohy.

Rozhodčí dal Sterlingovi chvilku na to, aby se stihl postavit zpátky do postoje. Téměř okamžitě, co sudí zápas znovu pustil, vypálil Moraes koleno vzhůru a přesně se trefil do soupeřovy brady. Americký bojovník se už jen sesunul v bezvědomí k zemi.

Za svůj brutální knockout navíc Brazilec získal ocenění „představení večera“. Ač je pro Moraese na zápas o mistrovský pás ještě poměrně brzy, má k němu více než slušně nakročeno.

Skvělý zápas předvedl i v hlavním zápase večera Brian Ortega, který si ve druhém kole poradil s Cubem Swansonem. Americký šestadvacetiletý bojovník svého soupeře uškrtil a donutil ho zápas odklepat. Jejich vzájemný souboj pak byl vyhlášen za „nejlepší zápas večera“.

Moraes kolenem tvrdě knockoutoval soupeře
Moraes kolenem tvrdě knockoutoval soupeře

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud