19. prosince 2017 • 21:00

McGregor chystá návrat! Chci další zápas, vracím se k MMA, vzkázal

Autor:
TOP VIDEA
 Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně Profil Jana Kopice: nejlepší ligový nahravač a tahoun Plzně
Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals Satoranský: Vyřazení? Zklamání kvůli našemu potenciálu. Ve finále Stanley Cupu fandím Capitals
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je zpátky? Hvězda světové MMA scény Conor McGregor prohlásila, že trénuje a chystá návrat do oktagonu. Irský bojovník se naposledy utkal v ostře sledovaném boxerském duelu s Floydem Mayweatherem, nyní utnul spekulace, že se do UFC už nevrátí a bude boxovat s Manny Pacquiaem. „Další na řadě je MMA,“ vzkázal.Šampion UFC v lehké váhové kategorii plánuje brzký návrat do oktagonu, kde stál naposledy v listopadu loňského roku. Tam ovládl duel s Eddiem Alvarezem, kterého obral o mistrovský pás. V srpnu se postavil vůbec poprvé do boxerského ringu, kde prohrál v rekordně dotovaném zápas s Floydem Mayweatherem.

McGregor utnul veškeré spekulace o tom, že by se z MMA přesunul do boxu na dobro. „Myslím si, že opravdový boj je to, co chci dělat dál. Takže na řadě je MMA,“ vzkázal fanouškům, kteří netrpělivě vyhlížejí jeho další zápas.

Do klece se přitom měl vrátit už 30. prosince, kdy měl bojovat s Tony Fergusonem v rámci UFC 219. Ze zápasu ovšem sešlo kvůli aféře v Bellatoru. Tam McGregor nedovoleně vniknul do ringu, kde chtěl oslavit vítězství svého kamaráda. Rozhodčího Marka Goddarda, který mu v tom chtěl zabránit pak napadl pěstí a strčil do něj.

O zápas s McGregorem měl v poslední době zájem další sportovní „důchodce“ Manny Pacquiao, který momentálně působí v roli filipínského senátora. Ten v rozhovoru pro Agence France-Presse řekl, že je s ním dokonce v jednání, což však McGregorův šéf Dana White ostře zamítl. „Bylo by to zvláštní, protože McGregor má smlouvu s námi. Pokud by to byla pravda, žaloval bych Pacquiaa a jeho zástupce, takže počítám, že to pravda není.“

Kromě Pacquiaa se spekulovalo i o dalším, již třetím, zápase s Natem Diazem, který v prvním zápase McGregora jako jediný v historii porazil.

Conor McGregor před zápasem s Floydem Mayweatherem
Conor McGregor před zápasem s Floydem Mayweatherem

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze