V Monaku je horko. Webber radši skočil do bazénu | iSport.cz
26. května 2011 • 18:45

V Monaku je horko. Webber radši skočil do bazénu

Autor: bko
TOP VIDEA
České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje! České fotbalové hvězdy mají jasno: Slavia s Barcelonou neprohraje!
Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas Kvitová posedmé na Masters: Jsem už matadorka. Ruka bolí jen občas
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Monaku je před nedělní Velkou cenou formule 1 pořádně horko! Minimálně soudě podle koupele Marka Webbera, který se oblečený vrhl do legendárního bazénku v paddocku. Ale jestli před tím viděl tyhle nastoupené hostesky, není se co divit, ty by rozpálily kdekoho ještě víc než žhavé středomořské sluníčko.Jakoby si chtěl australský pilot Red Bullu zopakovat rituál z minulého roku. Do bazénku se totiž vrhají vítězové nejoblíbenější Grand Prix v sezoně a v Monaku kraloval právě on.

Zlé jazyky tvrdí, že letos se chtěl smočit už dřív, protože na neděli má koupání zarezervované suverén této sezony Sebastian Vettel.

V Monaku se je rozhodně na co dívat
V Monaku se je rozhodně na co dívat

Jezdci Red Bullu si užívali monacké pohody, když si vyzkoušeli trenažér formule, pak došlo na zmiňovanou koupel. Po první trénincích už byl Webber o poznání méně spokojený – kvůli problémům s převodovkou do nich nemohl zasáhnout.

Suverénně vedoucí muž průběžného pořadí šampionátu Sebastian Vettel byl nejrychlejší v prvních jízdách, odpoledne zajel pátý čas, když všem ukázal záda Fernando Alonso.

 
Články odjinud


Články odjinud