Přestupy v parkuru. Prague Lions mají dva nové členy, Kellnerová je zpátky | iSport.cz
Ivana Jakoubková
6. února 2020 • 05:00

Přestupy v parkuru. Prague Lions mají dva nové členy, Kellnerová je zpátky

TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner
TOP MOMENTY extraligy: Sedláček jako Dominátor, blamáž Komety a “O kapku lepší hokej” TOP MOMENTY extraligy: Sedláček jako Dominátor, blamáž Komety a “O kapku lepší hokej”
VŠECHNA VIDEA ZDE

Je to venku! Pořadatelé parkurové série Global Champions League zveřejnili složení týmů pro letošní ročník a odhalili několik zajímavých přestupů. Ke změnám došlo i v české sestavě Prague Lions, která má dva nové členy. Lvům ale zůstávají největší opory Niels Bruynseels a Marc Houtzager i jediná Češka v týmu Anna Kellnerová, která se v lednu úspěšně vrátila k závodění po pauze zaviněné zraněním.Vítězka historicky první Super Grand Prix Edwina Tops-Alexanderová a loňský člen vítězných Šanghaj Swans Peder Fredricsson přecházejí do týmu Valkenswaard United, dcera rockové legendy Jessica Springsteenová zase posílí „Hvězdy z Cannes“.  Mezi velkými přestupy tohoto ročníku uvádí webové stránky Global Champions také příchod Španěla Sergia Alvareze Moyi do Prague Lions! Spolu s ním se v barvách pražského týmu nově představí Nizozemec Jur Vrieling, momentálně 87. jezdec světového žebříčku. Moya, který byl v minuosti členem týmů Cannes Stars a Chantilly Pegasus, figuruje na 137. místě.

Prague Lions budou v této sezoně startovat ve složení Niels Bruynseels a Wilm Vermeir z Belgie, Marc Houtzager a Jur Vrieling z Nizozemska, Sergio Alvarez Moya ze Španělska a Anna Kellnerová, která bude znovu plnit roli jezdce do 25 let.

Nejvýše postaveným jezdcem je Bruynseels, jemuž patří 16. příčka světového žebříčku, Houtzager je čtyřiadvacátý. Z loňské sestavy Lions chybí Němec Marco Kutscher, který přešel do Berlin Eagles, a Nizozemec Gerco Schröder, který není v sestavě žádného týmu.

Sezona Global Champions League začne 5. března v katarském Dauhá a vyvrcholí od 19. listopadu pražským finále – PlayOffs.

 

Sport 2020

MS v biatlonu (13. - 23. února 2020, Anterselva)
Program Nominace na MS O Anterselvě

SP v alpském lyžování (26. října 2019 - 22. března 2020)
Program Ester Ledecké Program SP

Olympiáda 2020 (24. července - 9. srpna 2020, Tokio)
Nové sporty Olympijská kolekce Kdy se konají další olympijské hry?

Články odjinud


Články odjinud