Vánoční večírek Man Utd: Chlast, cigára a špitál | iSport.cz
24. prosince 2009 • 12:35

Vánoční večírek Man Utd: Chlast, cigára a špitál

Autor: qp
Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
iSport podcast: Přijdou posily do Bohemians? Je zájem o Vodháněla a co Pulkrab?
Pro koho bude Čelůstka konkurencí a dává jeho návrat smysl?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Když Manchester United uspořádá vánoční večírek, čekejte problémy! Fotbalistům „rudých ďáblů“ se nevyhnuly ani letos. Někteří i přes zákaz kouřili, jiní se opili do němoty. A pro některé zúčastněné musela dokonce přijet záchranka. Na tohle Sir Alex Ferguson opravdu hrdý nebude.Vánoční večírek si fotbalisté dopřáli i přesto, že o víkendu ostudně prohráli na hřišti Fulhamu 0:3. A proč vlastně ne, když alkohol byl zadarmo, tekl proudem a každý toho mohl vypít, kolik chtěl.

Někteří však neodhadli, jaké množství alkoholu jejich tělo snese. Ve tři hodiny ráno byli před barem spatřeny tři opilé dívky, které ještě chvilku předtím dováděly na parketu s obráncem Riem Ferdinandem.

Jedna dívčina byla natolik společensky unavená, že ji ani nezajímalo, o čem si špitají její dvě opodál stojící kamarádky a raději se v chladné noci uložila ke spánku.

Z fotbalistů stejně špatně dopadl záložník Nani. Ten byl opilý natolik, že ho spoluhráči museli dovést až k taxíku.

Stále to ale nebylo nic oproti tomu, jak skončil nadějný talent Matty James, který nemohl chodit vůbec. A kvůli částečnému ochrnutí byl převezen do nemocnice.

18letému útočníkovi Federicu Machedovi sice alkohol v krvi nenadělal žádné problémy, nicméně porušil zákaz kouření a výrazně si řekl o problémy u trenéra Fergusona.

Nutno dodat, že si jen vzal příklad ze svých zkušenějších parťáků Waynea Rooneyho a Dimitara Berbatova.

Vánoční večírek Manchesteru United byl skandální již před dvěma lety, kdy jedna ze společnic fotbalistů obvinila obránce Jonnyho Evanse ze znásilnění.

Hráči Manchesteru United oslavují gól.
Hráči Manchesteru United oslavují gól.

Vstoupit do diskuse
2
Články odjinud


Články odjinud