28. ledna 2018 • 04:10

Štěpánek poprvé brečel u tenisu. "Bráchu" Kordu masíroval před 12 lety

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse Sestřih finále LM: Real Madrid - Liverpool 3:1. Rozhodly minely brankáře Kariuse
Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra Bohemians - Sparta: Na hřiště jde Lafata! Posledních 10 minut velkého kanonýra
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vítězství sedmnáctiletého Sebastiana Kordy v juniorce Australian Open dojalo i Radka Štěpánka. Někdejší svěřenec Petra Kordy zveřejnil na sociální síti 12 let starou fotografii s malým Sebim a přiznal se, že ho jeho triumf zasáhl.


REKLAMA
digi tv

„Dnes jsem měl poprvé v životě slzy v očích při sledování tenisu. Dojalo mě, když můj mladý bratr Sebastian vyhrál v Austrálii a zvedl nad hlavu trofej na stejném místě, kde to dokázal před 20 roky jeho táta Petr a sestra Jessica pár let zpátky,“ napsal Štěpánek na Facebooku.

Připomněl tak, že na Melbourne má Kordova rodina skvělé vzpomínky, protože i nejstarší dcera Jessica tam ovládla golfové Australan Open.

Radek Štěpánek se Sebastianem Kordou na US Open v roce 2006, kdy tam jel s tátou trenérem
Radek Štěpánek se Sebastianem Kordou na US Open v roce 2006, kdy tam jel s tátou trenérem

„Na fotce masíruju budoucího šampiona před 12 roky na US Open, kam přijel s tátou, který mě trénoval. Tam jeho srdce začalo bít pro tenis,“ napsal Štěpánek, který na podzim ukončil kariéru a teď je sám trenérem u Novaka Djokoviče.

„Dobrá práce, SPORTOVNIKU, jsem na tebe hrdý,“ vzkázal juniorskému šampionovi, který má americký i český pas a reprezentuje rodné USA.

„A teď už se Austrálie těší na Nelly Korda,“ naznačil, že ani třetí z dětí posledního českého mužského vítěze grandslamového turnaje nemusí zůstat pozadu. A kdo ví, třeba se devatenáctileté golfistce bude tahle výzva hodit...

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze