28. ledna 2018 • 04:10

Štěpánek poprvé brečel u tenisu. "Bráchu" Kordu masíroval před 12 lety

Autor:
TOP VIDEA
Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu Vrba: Postup je důležitý pro nás i pro český fotbal kvůli koeficientu
14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích 14. den na ZOH: Češi vs. ruští kameramani a prů*er s peklem ve skocích
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vítězství sedmnáctiletého Sebastiana Kordy v juniorce Australian Open dojalo i Radka Štěpánka. Někdejší svěřenec Petra Kordy zveřejnil na sociální síti 12 let starou fotografii s malým Sebim a přiznal se, že ho jeho triumf zasáhl.


REKLAMA
digi tv

„Dnes jsem měl poprvé v životě slzy v očích při sledování tenisu. Dojalo mě, když můj mladý bratr Sebastian vyhrál v Austrálii a zvedl nad hlavu trofej na stejném místě, kde to dokázal před 20 roky jeho táta Petr a sestra Jessica pár let zpátky,“ napsal Štěpánek na Facebooku.

Připomněl tak, že na Melbourne má Kordova rodina skvělé vzpomínky, protože i nejstarší dcera Jessica tam ovládla golfové Australan Open.

Radek Štěpánek se Sebastianem Kordou na US Open v roce 2006, kdy tam jel s tátou trenérem
Radek Štěpánek se Sebastianem Kordou na US Open v roce 2006, kdy tam jel s tátou trenérem

„Na fotce masíruju budoucího šampiona před 12 roky na US Open, kam přijel s tátou, který mě trénoval. Tam jeho srdce začalo bít pro tenis,“ napsal Štěpánek, který na podzim ukončil kariéru a teď je sám trenérem u Novaka Djokoviče.

„Dobrá práce, SPORTOVNIKU, jsem na tebe hrdý,“ vzkázal juniorskému šampionovi, který má americký i český pas a reprezentuje rodné USA.

„A teď už se Austrálie těší na Nelly Korda,“ naznačil, že ani třetí z dětí posledního českého mužského vítěze grandslamového turnaje nemusí zůstat pozadu. A kdo ví, třeba se devatenáctileté golfistce bude tahle výzva hodit...

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze