Pavel Novotný
4. dubna 2012 • 13:05

Poprvé v historii se všechna čtvrtfinále odehrají na antuce

Reklama
TOP VIDEA
Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1! Brno - Plzeň: Čermák propálil vše, co mu stálo v cestě a posílá hosty do vedení 0:1!
SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek SESTŘIH: Lipsko - Hoffenheim 2:5. Na destrukci se gólově podílel i Kadeřábek
VŠECHNA VIDEA ZDE

ČTVRTFINÁLE DAVISOVA POHÁRU | Trošku netradičním způsobem se víkendová čtvrtfinálová klání v Davisově  poháru zapíší do historie. Všechny čtyři zápasy se totiž odehrají na antuce, což se ještě nikdy v minulosti nestalo.


REKLAMA
digi tv

Český tým si pozval Tipsareviče a spol. do pražské O2 arény, kde Srbům  
přichystal oranžový povrch v naději, že vítězům salátové mísy z roku 2010  
bude právě tento pomalý povrch nejméně vyhovovat. Zdaleka však nejsou sami.

Španělé snad ani jiný povrch než drcenou cihlu zvolit proti Rakušanům  
nemohli. Ferrer, Almagro, Lopez či Granollers jsou jako každý tenista z  
Apeninského poloostrova právě antukovými kurty odkojeni.

Na nejpomalejším povrchu se pokusí i tým Francie v čele s Tsongou, Simonem a Llodrou eliminovat drtivý servis jedenáctého hráče světa Johna Isnera, který povede  do těžké bitvy Spojené státy.

A ani Argentinci nezůstanou pozadu. Jihoameričané vyrazí na Chorvaty v plné síly s Del Potrem, Mónakem i Davidem Nalbaldianem. A jak jinak, než na antuce. V Buenos Aires se na červeném povrchu pokusí uškvařit Marina Čiliče a Ivo Karlovičem.

Jak se sázka na antuku osvědčí, ukáže již následující víkend.

Vysmátý Tipsarevič před utkáním Davis Cupu mezi Srbskem a Českem
Vysmátý Tipsarevič před utkáním Davis Cupu mezi Srbskem a Českem


 

Mistrovství světa v hokeji 2018 v Dánsku

Program a výsledky Český tým Systém turnaje Kde se hraje Maskot Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa v hokeji se hraje od 4. do 20. května v Dánsku (Kodaň a Herning), čeští hokejisté čekají na medaili už pět let. Ze dvou osmičlenných skupin postupují první čtyři týmy do čtvrtfinále. Finále se odehraje 20. 5. od 20.15 v Kodani.

České zápasy ve skupině A: sobota 5. 5. (20:15) Česko - Slovensko; neděle 6. 5. (16:15) Švédsko - Česko; úterý 8. 5. (20:15) Česko  - Švýcarsko; čtvrtek 10. 5. (20:15) Česko - Rusko; pátek 11. 5. (20:15) Bělorusko  - Česko; neděle 13. 5. (16.15) Francie - Česko; pondělí 14. 5. (20:15) Česko - Rakousko
Klasická verze
Mobilní verze