Komplikace pro Davis Cup! Štěpánek kvůli zranění odhlásil Paříž | iSport.cz
30. října 2012 • 13:39

Komplikace pro Davis Cup! Štěpánek kvůli zranění odhlásil Paříž

Autor: ČTK
Radek Štěpánek se kvůli zranění kolene odhlásil z tenisového turnaje v Paříži? Je ohrožen jeho start ve finále Davis Cupu?
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
INSIDER před Australian Open: Plíšková je na vrcholu sil. Dočká se vítězného grandslamu už teď? INSIDER před Australian Open: Plíšková je na vrcholu sil. Dočká se vítězného grandslamu už teď?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tenista Radek Štěpánek se kvůli zranění pravého kolena odhlásil z turnaje v Paříži, kde měl dnes hrát v prvním kole proti domácímu Michaelu Llodrovi. Uvedl to server tn.cz. Štěpánka příští týden čeká Turnaj mistrů ve čtyřhře a týden nato finále Davis Cupu.Třiatřicetiletý Štěpánek hrál naposledy minulý týden v Basileji, kde po postupu z kvalifikace vypadl v prvním kole s Američanem Brianem Bakerem. V Paříži se do hlavní soutěže dostal přímo.

Od pondělí se má Štěpánek zúčastnit Turnaje mistrů v Londýně, kam se dostal díky svým letošním výsledkům společně s Indem Leanderem Paesem. Poté ho čeká finále Davisova poháru v Praze proti Španělsku.

Na halovém turnaji v Paříži tak po odhlášení Štěpánka zbyl pouze Tomáš Berdych, jehož dnes ve druhém kole čeká Ital Andreas Seppi.

 

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud


Články odjinud