Tady je důkaz! Uplakánku, řvala Federerova Mirka na Wawrinku | iSport.cz
18. listopadu 2014 • 14:50

Tady je důkaz! Uplakánku, řvala Federerova Mirka na Wawrinku

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Páník: Za stavu 1:0 jsme je měli uzemnit. Možná by byly dvě tři penalty...
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Švýcarská tenisová federace vyslala do světa fotku, na které Stan Wawrinka dělá Rogeru Federerovi klukovsky z prstů růžky, nicméně vztahy obou hvězd švýcarského daviscupového týmu prochází podle všeho zatěžkávací zkouškou. Vypjatou atmosféru semifinále Turnaje mistrů totiž ještě více šponovala Federerova manželka Mirka Vavrinecová. A Wawrinka si to nechtěl nechat líbit…Už od sobotní epické bitvy obou švýcarských velikánů se šušká o tom, že to mezi nimi jiskří. Po zápase si měli všechno hodně důrazně vyříkávat v šatně. Britský deník Daily Telegraph teď zveřejnil video, které trochu víc osvětluje, o co šlo…

V jedenáctém gamu třetí rozhodující sady, krátce poté, co promarnil tři mečboly, se Wawrinka odvrací ve chvíli, kdy má přijmout Federerovo podání. Vzápětí štěká po sudím Cedriku Mourierovi: „Ne přímo před podáním, ne přímo před podáním.“

Rozhodil ho (nepříliš sportovní) zvyk Federerovy ženy Mirky vydávat mezi jeho prvním a druhým podáním výkřiky na povzbuzení. Na videu je slyšet, jak z publika křičí ženský hlas: „Crybaby!“ Tedy asi něco jako uplakánku, ubrečenče.

Pohoda ve švýcarském týmu? Wawrinka nasadil Federerovy parohy...
Pohoda ve švýcarském týmu? Wawrinka nasadil Federerovy parohy...

V tu chvíli se Wawrinka nevěřícně obrací na Federera: „Cože to říkala?“ Další komunikace zaniká v pískotu a pořvávání publika. Wawrinka nakonec neproměnil ani čtvrtý mečbol a v tie-breaku třetího setu o šanci na finále Turnaje mistrů přišel.

Ze situace byl ale více než rozčilený a obořil se na Federera už v tunelu od kurtu. Podle Telegraphu pak oba zašli do místnosti, která sloužila jako posilovna, kde pokračovali v bouřlivé debatě.

Když pak přišla na tiskovce vágní otázka, co ho tak rozčílilo, už se mírnil. „Nic velkého. Byl to vypjatý zápas, to není nikdy jednoduché,“ vyhnul se přímé konfrontaci. Dokážou to oba Švýcaři ve Francii hodit za hlavu?

Vstoupit do diskuse
0

Tenis 2020

US Open (31. 8. - 13. 9. 2020, Flushing Meadows, New York)
Pavouk Ženy Pavouk Muži Vše o US Open 2020

French Open (27. 9. - 11. 10. 2020, Paříž)

Fed Cup (13. - 18. 4. 2021, Budapešť)
Program finále

Davis Cup (22. - 28. 11. 2021, Madrid)
Los finálového turnaje Postup do finále! Češi porazili Slovensko 3:2

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud


Články odjinud