VIP Sport

Tragédie

9. března 2018 • 16:21

Fotbal zasáhla další tragédie! Mladík (†18) záhadně zemřel ve spánku

Autor:
###BLOK-TOP-VIDEA###

V noci na pátek zemřel ve spánku osmnáctiletý fotbalista druholigového francouzského celku FC Tours Thomas Rodriguez. K náhlému úmrtí mladého hráče došlo pět dnů poté, co za podobných okolností na zástavu srdce zemřel kapitán italské Fiorentiny Davide Astori.Vedení francouzské fotbalové ligy po tragické události odložilo utkání Tours s Valenciennes, jež se mělo hrát dnes. Před zápasy obou nejvyšších soutěží ve Francii se bude tento víkend držet minuta ticha.

Ital Davide Astori nečekaně zemřel. S kapitánem Fiorentiny se přišli rozloučit fotbalové hvězdy i místní fanoušci.
Ital Davide Astori nečekaně zemřel. S kapitánem Fiorentiny se přišli rozloučit fotbalové hvězdy i místní fanoušci.

Rodriguez přišel do mládežnické akademie Tours v roce 2016 a zatím sbíral starty za rezervu. Na začátku příštího týdne proběhne pitva, která by měla určit přesnou příčinu smrti.

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

19. kolo Fortuna ligy:
Baník Ostrava - Olomouc 0:0, Teplice - Zlín 2:1, Slovácko - Dukla 1:0, Opava - Ml. Boleslav 2:1, Bohemians - Liberec 0:0, Příbram - Sparta 1:1, Plzeň - Karviná 2:1, Jablonec - Slavia 0:2

Články odjinud


Články odjinud