VIP Sport

Ženy a vztahy

5. června 2017 • 09:00

Zamilovaný sparťan Kadlec trápí blondýnku! 93 km na kole a sjížděli Bečvu

Autor: ,

Cyklisté se na výjezdu kolem rybníku Balaton zastavovali s otázkou: „Je to on a jeho kočka?“ Ano, je to on. Do pedálů bicyklů se u »valašského moře« opírali bek fotbalové Sparty Michal Kadlec (32) a kráska Andrea. A taky se líbali. A jak dlouho? Děsně dlouho! „Sportujeme, miluju,“ popsala fešná dcérečka Andrea fotky od vodní hladiny u Nového Hrozenkova.Sotva mu skončila sezona, už je sparťan Michal Kadlec opět v plném zápřahu. Od fotbalu si však 32letý obránce dal trochu voraz.

Začátek přípravy na Letné se však kvapem blíží a před novým koučem Andreou Stramaccionim se bude chtít každý z hráčů ukázat. Na válení u moře tak není čas.

Andrea ukazuje, že se rozhodně nemá za co stydět.
Andrea ukazuje, že se rozhodně nemá za co stydět.

Z trávy se tak Kadlec přesunul na asfalt a na bicyklu polyká kilometry. V doprovodu krásné Andrey se to však snáší lépe. „Když má Michal Kadlec dovču. 93 kilometrů – Máme to!“ oddechla si přítelkyně sparťanského obránce, který ji vytáhl na projížďku po Valašsku.

Kromě cyklistiky, kterou rodák z Uherského hradiště miluje, dvojice stihla i dvojice i plavbu po řece Bečve, která na Moravě protéká.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze