VIP Sport

19. června 2013 • 10:00

Lidské zrůdy! Napadli ochrnutého Šemberu a zničili mu auto

Autor: pv
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

To je hnus! Ochrnutý závodník Lukáš Šembera (20) zažil chvíle strachu. Partička ubožáků zaútočila na bezmocného motorkáře a zničila mu auto i čtyřkolku.Podle Šembery to všechno vzniklo kvůli banalitě. „V sobotu večer jsem jel se čtyřkolkou na narozeniny do Babic nad Svitavou. Někomu se asi nelíbilo, že to dělalo rachot,“ prozradil Lukáš.

Když se pak později vrátil ke svému stroji, měl přestřihnuté dráty od motoru. „Nemohl jsem nastartovat. Všiml jsem si tří podezřelých lidí, co se po mně dívali a smáli se mi,“ řekl bývalý závodník, který si to nechtěl nechat líbit.

Zprovoznil čtyřkolku a dojel domů, kde nasedl do auta a jel si to s výtržníky vyříkat. To ale neměl dělat.

Lukáš Šembera se pochlubil fotkou po operaci
Lukáš Šembera se pochlubil fotkou po operaci

„Zablokovali mi cestu a nahnali mě do lesa do slepé uličky. Dva grázlové vyskočili z auta a začali mi kopat a bušit do vozu. Vzali i kameny a klacky a demolovali mi okna,“ prozradil šokovaný Šembera. Zachránilo ho, že se prosmýkl kolem auta útočníků a odřel ho sobě i jim.

„Nahlásil jsem to na policii, ale jsem v zoufalé situaci. Mám obě vozidla nepojízdná a nemohu se nikam dostat,“ zoufá si ochrnutý jezdec.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Minimálně do konce května se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud