VIP Sport

8. července 2013 • 15:55

Tenisová star Murray: Wimbledon ANO, SVATBU NE!

Autor: Pavel Skořepa
Vstoupit do diskuse
0
###BLOK-TOP-VIDEA###

Jezdí s ním téměř na každý turnaj, fandí, jako by jejímu miláčkovi mělo jít o život, jenže on si ji nechce vzít! A to už je tenista Andy Murray s přítelkyní Kim Sears (25) sedm let. „O svatbě jsem zatím nepřemýšlel,“ řekl Brit po vítězství ve Wimbledonu.Kim je krásná, na její tváři se neustále rýsuje úsměv a na tribuně nejde v žádném případě přehlédnout. Už od roku 2006, kdy ji Murray poprvé jako partnerku přivedl do hlediště tenisového kurtu. Bylo jí teprve 18!

„Cítil jsem se skvěle. Tehdy jsem byl hrozně uvolněný a moc mi to pomohlo,“ vzpomínal čerstvý vítěz Wimbledonu, na kterém jeho milá samozřejmě nechyběla.

Modrooká hnědovláska s princeznovským obličejem je, dá se říct, ženou v domácnosti. Po studiích se okrajově věnovala malování, herectví a umění. Hlavním »povoláním« je však reprezentovat bohatého partnera, jenž už tenisem vydělal téměř 30 milionů dolarů (asi 600 milionů korun). Takže, na co by potřebovala práci?

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud