VIP Sport

5. února 2014 • 11:43

Průšvihářský synek kouče Klášterce Jägera: Všechno jsem pos*al!

Autor: lac
Vstoupit do diskuse
0

Jako spráskaný pes šel včera na schůzi před tréninkem juniorský hokejista Michal Jäger (18) z Klášterce nad Ohří. Moc dobře si uvědomoval, co způsobil a o jakou pohromu se publikováním videa z kabiny Klášterce ned Ohří postaral.Kvůli videu, které zveřejnil internetu, odvolal hokejový klub jeho otce Michala Jägera staršího z postu trenéra.

Když o průšvihu mluvil, měl slzy v očích. Moc ho mrzelo, jak tátovi zavařil. „Vůbec mi nedošlo, že z toho bude takový poprask. Chtěl jsem jen pobavit hokejisty,“ kál se Jäger mladší.

Kvůli videu z kabiny se Michal Jäger veřejně omluvil svému otci, který juniory v Klášterci nad Ohří trénuje
Kvůli videu z kabiny se Michal Jäger veřejně omluvil svému otci, který juniory v Klášterci nad Ohří trénuje

Tátovi zavolal hned po zveřejnění videa do zaměstnání, aby ho připravil na to, že ho »proslavil« po celém Česku. „Myslel jsem, že mě zmlátí, ale vzal to, i když je naštvaný,“ pokračoval mladík. „Tati, omlouvám se ti! Pos*al jsem to! Tohle jsem fakt nechtěl,“ vzkázal přes Blesk Michal Jäger ml.

Atmosféra na zimním stadionu byla při úterním večerním tréninku jiná. Hlavně se hlídalo, aby byly dveře do kabiny zavřené. „Co se děje v šatně, má zůstat v šatně,“ zdůraznil jeden z trenérů dospělých s tím, že za svým kolegou stojí.

 

Témata:  sport, hokej, klášterec, jäger, syn
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud