VIP Sport

11. dubna 2014 • 10:59

Když bída, tak všude! Jágr zažívá třetí rok hrůzy: Jardo, už to prokletí zlom!

Autor: lub

Neúspěšné sezony si hokejový fenomén hrající NHL v dresu New Jersey Jaromír Jágr (42) vyžere obvykle se vším všudy. Teď má jedinečnou šanci prokletí zlomit. Na světovém šampionátu to musí do třetice vyjít!Už je to jisté, Columbus i Detroit v NHL vyhráli a »Džegrovo« New Jersey už nemá šanci dostat se do play off. Český veterán takovou situaci zažívá teprve potřetí v kariéře, což není vůbec dobré znamení.

Ne že by neměl formu, Devils ho vyhlásili za svého nejlepšího hráče roku (nasbíral zatím 64 bodů v 79 zápasech), ale klubové ostudy zatím vždy ovlivnily i jeho výsledky v nároďáku. Když nemohl bojovat o Stanley Cup, medaili ze světového šampionátu nikdy nepřivezl.

„Nemůžu se mu pořád dovolat, budu to dál zkoušet,“ tvrdí reprezentační kouč Vladimír Růžička. O nominaci nejlepšího Evropana hokejové historie totiž vůbec nepochybuje.

Snad ale v Bělorusku zapomene na zámořské nezdary a konečně si v roce hrůzy spraví chuť nějakou blyštivou plackou.

Jágrovy sezony hrůzy


2002

V NHL vypadl s Washingtonem

Výsledek na OH: 7.

Výsledek na MS: 5.

2004

V NHL vypadl s Rangers

Výsledke na SP: 4.

Výsledek na MS: 5.

2014

V NHL vypadl s New Jersey

Výsledek na OH: 6.

Výsledek na MS: ?

 

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud